Jump to content

Informacja o wyborze paragonu lub faktury w wiadomości


ucash__

Recommended Posts

Witam, w kolejnym założonym przeze mnie dziś temacie. Szukałem w internecie jakiejś informacji dla mojego problemu, ale niestety nie udało mi się niczego znaleźć. A chodzi o wiadomości otrzymywane przez sprzedawcę i klienta po złożeniu zamówienia. Chciałbym, aby w wiadomościach znalazła się w jakiś sposób informacja o wyborze typu dokumentu potwierdzającego dokonanie zakupu, w moim przypadku to paragon i faktura. Mam zainstalowany darmowy moduł paragon lub faktura, ale poza informacją w panelu o sposobie wyboru dokumentu, w wiadomościach taka informacja się nie zamieszcza.Ma ktoś z Was pomysł jak tego dokonać?

 

Inną kwestią jest też sam szablon wiadomości. Bez względu na sposób wyboru typu dokumentu potwierdzającego dokonanie zakupu za każdym razem mam dwa pola - adres dostawy i adres do faktury, nawet gdy klient wybrał paragon. Czy jest jakaś możliwość uzależnienia wyboru typu szablonu wiadomości w zależności od wyboru typu dokumentu potwierdzającego dokonanie zakupu tj. jak wybierze fakturę to adres do faktury i dostawy, zaś jak paragon tylko adres do wysyłki?

Link to comment
Share on other sites

Czy jest jakaś możliwość uzależnienia wyboru typu szablonu wiadomości w zależności od wyboru typu dokumentu potwierdzającego dokonanie zakupu tj. jak wybierze fakturę to adres do faktury i dostawy, zaś jak paragon tylko adres do wysyłki?

Wystarczy w tłumaczeniach zmienić frazę na "Adres rozliczeniowy" i nie trzeba modzić jakichś alpejskich kombinacji z różnymi mailami w zależności od typu kwitu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...