Jump to content

Ürün ekleyemiyorum

Murderr

Recommended Posts

Selamlar

Çok garip bir problemle karşılaştım ürün ekleyemiyorum hatta ürünleri düzenleyemiyorum bile. Ne değişiklik yaparsam yapayım eski  halini alıyor değişiklik kaydetmiyor. Birden bire oldu hiç birşey yokken neden olmuş olabilir? 

Önbelleği temizledim sadece ondan başka hiç birşey yapmadım. Şuan hiç bir şekilde ne ürün ekleyebiliyorum ne de güncelleyebiliyorum.

Prestashop yapı olarak durum dururken bu tip hatalar vermez, ilk olarak hata kodlarını açıp sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz, fakat benim kanaatim hosting kaynaklı bir problem gibi, hosting alanınızı kontrol ettiniz mi hosting alanınız dolmasın bir bakın isterseniz, ayrıca özelden admin ve hosting bilgilerinizi iletirseniz inceleye bilirim...

• 2 weeks later...

Merhabalar

Problemim hala devam ediyor. Hosting alanım dolduğu için ekleme yapamıyorum diye söylemiştik ama bu sefer yeni bir kurumsal hosting aldım ama hala devam ediyor bu olay.

Ürün eklemeye çalışırken yaptığım adımları söyleyeyim size.

Ürünlerden girip sağ tarafta "Çoğalt" diyorum üstüne gelen ürünü editleyip yeni ürün yaratıyorum. Bu zamana kadar hep öyle yaptım ama şimdi şu şekilde oluyor değişikliği yapıyorum kaydet diyorum ürünü kontrol ettiğimde tekrar bir önceki haline dönmüş oluyor. Ne isim ne url ne başka birşey sadece Ürün görselini alıyor o kadar.

Ürün Ekle dediğimde de bilgileri yazıyorum kaydet dediğim sanki hiç birşey yapmamışım gibi boş geliyor herşey yine resim dahi almıyor.

Ne yapmam gerekiyor bu konu benim için gerçekten çok önemli yardımlarınızı bekliyorum.

Edited by Murderr (see edit history)