Jump to content

HTML script

Recommended Posts

Asi je to nějaká maličkost, ale...

PS 1.6.1.7 - nelze vložit jednoduchý HTML script na kartě produktu (oba descritption).

Podotýkám, že script je krátký (window.open), funguje v IE i Googlu.

Zkusil jsem script vložit do PS 1.3.1 na stejné místo (stejný server) - bez problémů funguje.

Chyba je tedy asi někde v nastavení PS 1.6.1.7.

Hláška:"Pole description_short (Čeština (Czech)) je neplatné."

Prosím o pomoc. Děkuji

Ano. Ale zkoušel jsem to i vypnout a zapnou, protože na localu to chodí s vypnutým iframem.

Ten script je vlastně jen onclick="window.open(), prostě třířádková drobnost pro rychlejší informaci klienta..

Je to nějaká ptákovina..., ale jaká :angry:

Zkusil bych použít schopnosti PrestaShopu pro zobrazování tooltipů, případně modálních oken. JavaScript funkce window.open() může být i blokovaná prohlížečem.

• 2 weeks later...

Kamenuji sám sebe. To už jsem také vyzkoušel. A nic....nic ... nic. Není to nezbytně nutné, jen mi to vrtá v hlavě.

Dnes jsem objevil lepší špek. Včera jsem o tom četl na angl. foru a hned večer se mi to stalo také u PS 1.6.1.7 :

Změna textu, vlastností ceny atd. na kartě produktu nejde uložit. 

Tak jsem naistaloval čistou PS 1.6.1.8 a výsledek je stejný. 

Moudří na angl. foru radí počkat na upgrade, ale já se domnívám, že to možná nesouvisí s verzí. Stalo se mi to na localu i na webhostingu a to nesportovně, zákeřně a z ničeho nic.

Může za to Chrome, resp. jeho poslední verze. Stačí použít jiný prohlížeč nebo upgradovat na verzi 1.6.1.9 (až vyjde). Na fóru se o tom napsaly desítky zpráv.

Jojo. Děkuji. Včera mi to nedalo, tak jsem zkusil éčko atak jsem mohl pracovat. Nestačil jsem ani zagooglit v čem je problém, proto o této kauze nevím.

• 2 months later...