Jump to content

Moduł nowe


smolapbz

Recommended Posts

Witam, na stronie mam taki moduł w który wyświetlają się nowe towary które dodam, czy jest możliwość żeby zmienić kolejność lub towar jaki chce aby tam się wyświetlał ? Znalazłem ten moduł ale tam można tylko zmienić ilość jaka ma się wyświetlać.

 

bb03a3d388baa.png

Link to comment
Share on other sites

Chciałbym zrobić jedną modyfikację w module - Blok nowych produktów.

 

Chodzi mi mianowicie o rzecz następującą. Domyślnie jeśli jest np. ustawione w opcjach 30 dni jako parametr Ilość dni przez które produkt jest oznaczony jako "nowy". Produkt do 30 dni wyświetla się na stronie głównej z "wstążką / paskiem" NOWE (szablon domyślny). Po 30 dniach produkt znika ze strony głównej. 

 

Chciałbym żeby zadziałało to minimalnie inaczej tzn. po 30 dniach produkt jest nadal widoczny na stronie głównej jednak nie ma oznaczenia NOWE jako "wstążka / pasek" w lewym górnym rogu produktu. Wydaj mi się że nie jest to trudna sprawa ponieważ powinien za to odpowiadać jeden warunek jednak nie potrafię odnaleźć pliku i fragmentu kodu modułu który za to odpowiada. 

 

Proszę zatem o pomoc z powyższej sprawie. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Chciałbym zrobić jedną modyfikację w module - Blok nowych produktów.

Wtedy to już nie będzie Blok nowych produktów..

Od wyświetlania na głównej produktów "chcianych według własnego widzimisię" jest "homefeatured".

Wyświetla nowe ze wstążką i stare bez wstążki, wystarczy je tylko wrzucić do kategorii głównej.

Link to comment
Share on other sites

modułów pozwalających budować listy promowanych jest kilka, od darmowych po płatne.

wspomiany darmowy "homefeatured" (dostępny w sklepie standardowo) czy np. promowane produkty z kategorii

O ile chodzi o te darmowe, to wyświetlają one produkty ze wskazanych kategorii. Możesz to wykorzystać np:

- utwórz kategorię, która będzie wyłączona (nie będzie widoczna)

- powiąż z nią produkty

- w module zadecyduj, że moduł ma pokazywać produkty z tej kategorii

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...