Jump to content

hirlevél feliratkozás PS 1.6.1.6


tomjbmhu

Recommended Posts

Kedves Attila,

 

Láttam, hogy 2015-ben téma volt, de a kérdezőnél egyedi modul működött.

PS angol fórumán 1.3-as verzióhoz írt egy francia programozó modult, de már azt sem lehet elérni. https://www.prestashop.com/forums/topic/159652-add-name-field-to-newsletter-subscribe/

2008-ban, első html/css alapú első honlapomnál is bekértem a teljes nevet.

Most is így működik oldalunk, de nem Prestashop alapú. 

PS-ben feliratkozóknak megszemélyesítve (névvel) szeretnék hírlevelet küldeni, de ehhez a newsletter modul nem alkalmas.

 

Tudsz-e megoldást ajánlani, vagy ajánlatot adni az átalakitáshoz, esetleg van-e megvásárolható modulod.
localhostban tesztelem a rendszert, kb. 2 hét múlva töltöm fel.

 

Üdvözlettel

Schramm Tamás

Link to comment
Share on other sites

Kedves Tamás! :)

Pontosan mi is a cél? Hirtelen nem derül ki Számomra teljesen. Teljes nevet szeretnél bekérni hírlevél-feliratkozáskor a nem-regisztrálttól? 

 

A sima newsletter modul eltárolja a nevet regisztrált esetén. Gondolom akkor Neked úgy kellene, hogy aki nem regisztrált csak egyszerűen feliratkozik szintén rendelkezzen névvel, hogy Őt is meg lehessen szólítani. Így van?

 

Milyen rendszerből küldenéd ki a hírlevelet?

 

Köszönöm,
Attila

Link to comment
Share on other sites

Kedves Attila,

PS 1.6.1.6 default módban használom. A regisztrációnál van e-mail és név bekérés.
A footer részben a hirlevél feliratkozás csak email címet kér, nevet nem.
Tudom, a legtöbb PS oldal üzemeltetőjét nem érdekli, de én megszoktam, hogy vezetéknév, keresztnév megszólitással indul a hirlevél.

Otthon van e-mail küldő rendszerünk, amibe excelből csv vagy xls formában lehet importálni a neveket és email cimeket.

Németországban vagyok, 3 nyelvű honlapot készítek, bár az angol inkább csak udvariasság.
Tegnap sikeresen létrehoztam menürendszert, ahol a szöveges cikkeim fognak megjelenni. 
A vizszintes menüt fixáltam, rengeteg apróságot megoldottam, a tpl és php fájlokba is belenyúltam a leirások alapján.
Számomra ez megoldhatatlan probléma, mert sem angolul, sem németül nincs programozói leirás, és modult sem találok. 

Ha nincs megoldási lehetőség, inkább törlöm a modult.
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...