Jump to content

Nismo8

Recommended Posts

Zdravím všechny..

Potřeboval bych prosím poradit s takovým problémem.

Mám prestu verze 1.4.8.2 napojenou přes feed na partnerský eshop.problém je že do teď měli feed který začínal <PARENT_ID>1 a <CATEGORY>2 což bezvadně pracovalo s Home kategorií která má v databázi ID 1.

Jenže teď si feed změnily a posunuli o +1.takže <PARENT_ID> začíná na 2 a <CATEGORY> na 3. Pravděpodobně updatovali prestu.Jenže to už se nekamarádi s tou defaultní kategorii Home s ID 1.

Tak mě napadlo v databázi změnit kategorii Home ID z 1 na 2.Upravil jsem id_category v  blockcategories.php a admincatalog.php ať si to spolu rozumí.

Jenže jsem přes search v netbeans zjistil že id_category = 1 používá mnohem více souborů.

Mohl bych poprosit jestli by mi někdo poradil které všechny id_category je potřeba v php souborech přepsat?Popřípadě i nějaké jiné změny.Nerad bych aby to teď vypadalo že to funguje a po půl roce zjistil že tamto a tamto fungovat nechce.

Děkuji strašně moc.

S pozdravem Marek 

Link to comment
Share on other sites

No jenže já netuším jak..

Zkoušel jsem to upravit přímo v souboru starající se o import ale úspěšně se mi podařilo posunout jen kategorie z feedu category.Pak je k tomu ještě feed s produkty, ale ten se mi nepodařilo změnit.Dostal jsem i radu že by bylo dobré si vytvořit v databází novou tabulku která by to nějakým způsobem porovnávala tu starou verzi s novou a pak pomocí scriptu vypisovala tu správnou.Jenže to je pro mě velká neznama..

Tak mě napadla ta možnost přepsat jen ty ID v Preste.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...