Jump to content

Usuwanie posta


Jesionka

Recommended Posts

Słuchaj, ja nie mam zamiaru wojować ze światem ani z systemem. Oczywiście że to co znajduje się w wątkach jest ważne, ale ja zupełnie o czymś innym. Ktoś coś wrzuca, stwierdza że jednak nie chce aby ten temat widniał na forum więc postanawia go usunąć. Nie widzę w tym nic złego. Ot mógł się pomylić, stwierdzić ze już zna odpowiedź na pytanie które go nurtowało itd itd. Bez różnicy. Uważam, że opcja usuwania swojego tematu po prostu być powinna. Mam rozumieć że na tym forum jej nie ma?

Link to comment
Share on other sites

Ktoś coś wrzuca, stwierdza że jednak nie chce aby ten temat widniał na forum więc postanawia go usunąć. Nie widzę w tym nic złego. Ot mógł się pomylić, stwierdzić ze już zna odpowiedź na pytanie które go nurtowało itd itd.

Szkoda że Ty w tym nie widzisz problemu, ponieważ znasz odpowiedź to uważasz że innym nie należy dać rozwiązania tylko usunąć temat? Jeśli tak to zastanów sie jak to o Tobie może świadczyć, gdy ty chcesz dostać coś a sam nie dasz nic, a nawet zabierzesz.

 

Mam rozumieć że na tym forum jej nie ma?

Zwykli użytkownicy nie mają opcji trwałego usuwania tematów, natomiast mogą je ukryć. W innych wypadkach należy zgłosić wątek do moderatora, który może ukryć lub usunąć wątek za Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...