Jump to content

Odkaz na úvodní kategorii


freebee

Recommended Posts

Zdravím Vás,

 

chtěl bych se zeptat, zda jde vyřešit, aby se při kliknutí na Hlavní kategorii (př. Pánské) načetla jedna z podkategorií jako výchozí? Mám klasickou strukturu (Pánské-boxerky, trička, ponožky,...) a klient by chtěl, aby se při kliknutí na Pánské zobrazili pouze boxerky.

 

Díky za info a rady

Link to comment
Share on other sites

To nedává žádný smysl, podle mně. Kategorie a produkty, které obsahují, by se měly přizpůsobit potřebám a ne ohýbat funkčnost shopu, která bude následně mást všechny - od administrátora po zákazníky. O upgradech ani nemluvím.

 

Pokud jsou boxerky důležité, pak mohou být v obou kategoriích (pánské i pánské > boxerky) a zobrazí se tedy na požadovaných stránkách.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, 

chápu, že to může znít trochu podivně, ale klient má požadavek, že chce jako výchozí kategorii právě boxerky. Tedy když zákazník klikne jen na Pánské - aby se zobrazil seznam kategorií, ale výpis produktů z kategorie boxerky. Podle čeho se vlastne generuje úvodní kategorie? Myslel jsem, že podle asosiace zašktnu Pánské+boxerky, ale když to udělám jen třeba u jednoho produktu, tak se stále Pod odkazem Pánské zobrazí stránka s výpisem všech produktů.

Navíc v dolní části je odkaz na další stránku, ale když na ní kliknu, tak se napíše, že "není zde žádné zboží". 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...