Jump to content

Back office login redirect smyčka


martin.palas

Recommended Posts

Zdravím,

 

mám problém s prestashopem 1.6.0.8, při logování do back office. Háže mi to smyčku zpátky na login, Vím, že se to tady několikrát řešilo ale žádné řešení nepomohlo. V instalaci chyběl dashboardController, který sem dodal, ale nepomohlo. Zjistil sem, že uživatel se normálně logne, přesměruje na AdminDashboardController a pak mě z nějakého důvodu vrátí zpátky.

 

Předem díky za jakoukoliv radu

Link to comment
Share on other sites

Zapíše si server pro tuhle operaci nějaké chyby do logů?

 

V logu nic není, jen sem tam nějakej warning.

Když smažu cookies nebo otevřu anonymní okno tak se jde někdy přihlásit, někdy mě to hodí zpátky na front-end a pak se přes url do administrace dostanu.

Taky záleží jestli píšu url s www nebo bez. (domena.cz/admin nebo www.domena.cz/admin)

Link to comment
Share on other sites

Zkontrolujte si také nastavení cookies v prohlížečí zkuste i jiný prohlížeč a pokud to přetrvává pak se podívejte do nastavení sessions v php zejména na jejich lifetime případně pokud je zaplá garbage zda to nemůže vyhazovat moc rychle, atd. Pokud nepomůže nic chyby k tomu nevedou žádné pak jedině zkusit aktualizaci třeba o jednu verzi - se podívejte do changelogů o jednu vyšší verzi zda tam něco s přihlášením neřešili.

Link to comment
Share on other sites

Zkontrolujte si také nastavení cookies v prohlížečí zkuste i jiný prohlížeč a pokud to přetrvává pak se podívejte do nastavení sessions v php zejména na jejich lifetime případně pokud je zaplá garbage zda to nemůže vyhazovat moc rychle, atd. Pokud nepomůže nic chyby k tomu nevedou žádné pak jedině zkusit aktualizaci třeba o jednu verzi - se podívejte do changelogů o jednu vyšší verzi zda tam něco s přihlášením neřešili.

 

Dělá to ve všech prohlížečích a na více pc. Když se vymaže cookies tak to chvilu jede, pak to zase začne blbnout. Dělá to i na jiném hostingu, i u mě na locale. Tu aktualizaci zkusím a dám vědět.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ano, celkem známý problém, pokud Vám to provede tento 404 redirect, jste na dobré cestě, nyní jen odmazte token v adresnim radku, tzn bude tam toto:

http://www.url.cz/admin/ a zmacknete enter, pote se do adminu dostanete :)

 

Vyzkoušeno Xkrát v průběhu posledního roku a vždy tento postup pomohl.

 

To sice ano, ale je celkem nepraktické říkat zákazníkovi: jenom si tady pokaždé odmažete tohle z url :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...