Jump to content

Zlecę wykonanie zmian w Prestashop


plonking

Recommended Posts

Witam

 

Zlecę wykonanie następujących prac na stronie http://suponwroclaw.pl/ która chodzi aktualnie na PrestaShop™ 1.5.4.0

 

1. Wybór i instalacja modułu do 'Wyskakujących okien z promocjami'. Ma to być okno z produktami z bazy produktów (użytkownik będzie wybierał które produkty są aktualnie promowane, ok 8)

 

2. Nowy layout na całej strony. Chodzi o wstępną wycenę takich prac (trzeba to przekazać 'wyżej'). Podstron na takim sklepie nie ma dużo, grafiki mogą zostać przygotowane przez jedną jak i przez drugą stronę. Po wstępnym zaakceptowaniu kosztów takiej operacji odbyły by się dalsze rozmowy ze szczegółami.Na początek orientacyjna wycena zmian (projekt nowego layoutu, wykonanie grafik, wprowadzenie zmian po stronie sklepu)

 

3. Instalacja 'bloga' na stronie, a raczej na 'podstronie'. Nie musi być to 'w kodzie sklepu', wystarczy że będzie tylko link do tego bloga. Myślałem aby postawić na serwerze WordPressa s jakąś "skórką" która się spodoba szefostwu i dać im tam dostęp żeby już sami wrzucali 'posty'.

 

4. Instalacja "Chata" na stronie. Rozchodzi się o taki chat który po np. jakimś czasie przebywania na stronie danej osoby sam się uaktywni z pytaniem typu "W czym mogę pomóc" i jeżeli odpisze to już pójdzie wiadomość od użytkownika który aktualnie będzie się tym zajmował. Znalazłem taki chat Live Chat Pro który jest po polsku. Niby wszystko ma, pytanie tylko czy jest dobry czy może są lepsze. Oczywiście sam moduł może być płatny.

 

Proszę o szacunkowe wyceny na maila [email protected]

Mogą być to wyceny szacunkowe do dalszej negocjacji, chodzi o zakres kwot jaki to będzie koszt aby przedstawić szefostwu i wybrać którą funkcjonalność np. wdrożyć w pierwszej kolejności

 

Pozdrawiam

 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...