Jump to content

Faktury, platba prestahop


cho0082

Recommended Posts

Dobrý den, 

potřebuji poradit. Nevím jak na svém eshopu zavedu způsob platby -

 

1) dobírkou (mám nainstalovaný modul cash on delivery a jak udělám to, že dopravcovi zaplatí zboží a oni mi to předali? To asi mám snimi nějakou smlouvu kde zavadám č. účtu že?  No potom jak dojdu v objednávce na způsob platby tak se mi objeví slieder z uvodí stránky a celou stránku mám posunutou níže. Sleider se má zobrazovat jen na uvodní straně, netuším proč mi vyskakuje zrovna u dobírky. nevíte jak ho ztama odstraním? 

 

2) Potom platba kartou, budu mít z fio banky vytvořenou platební bránu a jak ji dostanu do prestashopu? přes nějaký modul? 

 

3) jak změním údaje ve faktuře (není tam uvedení ičo, adresa, nejsme látce dph) nebo se ještě zvlast faktura posílá poštou kde jsou obsaženy tyto údaje, a ta která chodí na email z prestashopu  je jen informativní?

 

Děkuji moc za rady

post-1286092-0-48888300-1473936285_thumb.gif

Edited by cho0082 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

1. ano...  je to o smlouvě s dopravcem, o všem ostatním se informujte u dopravce. Pokud však posíláte 10 balíčků týdně, tak se na smlouvu vykašlete asi, a posílejte to jako privátní osoba na dobírku. Slider už poradil "psmoduly" človíček.

2.Pokud vám někdo nevytvořil přímo modul, tak to nepůjde nasadit :D Alternativa - poradil "psmoduly" človíček...

3. na faktury buď modul nebo u základní z PS zagooglete, moduly jsou jistě lepší, avšak placené. Dále jsou externí fakturační programy. Můžete se na faktury v PS vykašlat a dělat si to v nějakým programu vedle. A nebo si to malovat na papír ;)

Totiž pokud víte že budete mít/máte alespoń 5 objednávek denně, tak bude asi nejmenší problém si koupit nějaký fakturační modul. od jistých 50 objednávek týdně bych už uvažovala o smlouvě s dopravcem, jinak bych to řešila asi všechno ručně stručně ;)
Platebních bran je docela dost. Já třeba mám zajištěno u Skrillu, ale já nejsem český subjekt. Pro CZ asi ten GoPay je prostě nej. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...