Jump to content

Jaki hosting, ile ram?


konrad_151

Recommended Posts

Witam, mam problem z tłumaczeniem nazwy pola ponieważ wyskakują errory odnosnie malej ilości RAM (tylko 64MB).

Czy promocja na hosting z nazwa.pl opcja ACTIVE MAX za 6.03zł brutto to dobra cena ? Jest tam 1,5GB RAM i bazy MySQL bez limitu oraz SSL Pro na rok za darmo. Potrzebuje hosting pod sklep w którym powiedzmy ze maximum to 300 produktów. Czy hosting ACTIVE MINI z nazwa.pl za 3,57 brutto który ma 768MB RAM i bazy MySQL do 25 byłby za słaby pod taki sklep?

Jest jeszcze coś takiego jak brak limitu ilości połączeń na godzinę w opcji ACTIVE MAX jest to dostępne a w opcji ACTIVE MINI tego nie ma.

 

Może polecacie jakiś dobry hosting w dobrej cenie na tą chwilę ?

Link to comment
Share on other sites

Czyli nawet najtanszy hosting z linuxpl i vipower da rade ? Na linuxpl nawet nie pisze nic na temat tego ramu tylko pisze ze dowolna ilosc baz danych, na Vipower pisze cos o nielimitowanej wielkosci baz danych.

Wlasnie sie skonczyla promocja na hosting w nazwa.pl :/ wedlug mnie byla to dobra cena za taki hosting.

 

Panowie bo ja dalej nie wiem jaki hosting wybrac a nie chce miec problemu tak jak na wczesniejszym serwerze ze jakis limit zapytan mi wyskakiwal.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam, mam problem z tłumaczeniem nazwy pola ponieważ wyskakują errory odnosnie malej ilości RAM (tylko 64MB).

 

A czy to nie problem wskazujący na konieczność edycji pliku php.ini ?

Pytanie czy w swoim hostingu masz taką możliwość?

 

A ten hosting za kilka PLN/mc to pod sklep pracujący czy tylko do testów?

Edited by mik@ (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się że problem z tłumaczeniem nazwy pola obejdziesz przez zwiększenie parametru max_input_vars

 

podejrzewam że nie masz dostępu do php.ini więc możesz edytować plik .htaccess
dodaj tam jedną linijkę na samym końcu: 
php_value max_input_vars 10000

Daj znać czy pomogło.

 

Jeśli chodzi o hostingi to polecany jest linux, nie korzystałem to się nie wypowiem. Osobiście korzystałem zaś z iq, hekko, kei, mydevil, progreso oraz vpsa z ovh. Z tych wszystkich do presty z małą ilością produktów i atrybutów mogę polecić wyłącznie iq, kei ma jakieś dziwne liczenie obciążenia serwera i limit z tym związany którego mocno pilnują - w ogóle nie polecam i odradzam każdemu. Hekko trochę wolne z mydevil. Na ten moment korzystamy z progreso i hostingu hybrydowego. Podobna usługa jest jeszcze w dhosting ale jej nie testowałem ;-)

 

Z rzeczy które zauważyłem i testowałem to memcached nie tylko nie przyśpieszył strony a powodował nawet jakieś dziwne problemy z cenami. Za to opcache już dało solidnego kopa, dodatkowo warto poprosić o instalację mod_pagespeed. Warto również zainteresować się ssl, lazy load dla zdjęć, modułem do cachowania strony oraz cloudflare. Jeśli jest to możliwe (wszystkie moduły poprawnie współpracują, brak ironcuba) to również php w wersji 7 daje naprawdę solidnego kopa. 

 

Mam nadzieję że pomogłem. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...