Jump to content

Kódování pro PDF fakturu


Acerdesign

Recommended Posts

Zdravím potřeboval bych poradit. Když se podívám na fakturu v pdf jako zákazník i jako admin tak se mi zobrazí nesmyslené znaky místo Diakritiky. Je mi jasné že musím změnit kodování ale nevím jakého přesně souboru a na jaké kodování. Poradí mi někdo? Děkuji

23684_FTPltVz4eGkQi5jP4dOC_t

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tak tohle prostě miluju.

Čobolák radí na český podpoře, parazituje v naší zemi, má velká ramena a hraje si na nej Kinga.

Chtěli jste být samostatný pokud vím. Zamysli se nad svýma šovinistickýma kecema bačo a hrej si na svým písečku ne?

Kolikrát se t tu lidi ptali i když na triviální věc a co dokážeš?

Co ti konkrétně vadí?! Poradil mu? Poradil! Vše co potřebuje má chlapec tady na fóru, stačí jen hledat... vidím, 4 příspěvky, tak to seš na fóru novášek, asi nevíš jak to na takových fórech chodí... ale neznalost neomlouvá

 

PS. Omlouvám se za OT, ale na toto nešlo nereagovat

Link to comment
Share on other sites

Tak tohle prostě miluju.

Čobolák radí na český podpoře, parazituje v naší zemi, má velká ramena a hraje si na nej Kinga.

Chtěli jste být samostatný pokud vím. Zamysli se nad svýma šovinistickýma kecema bačo a hrej si na svým písečku ne?

Kolikrát se t tu lidi ptali i když na triviální věc a co dokážeš?

Co ti konkrétně vadí?! Poradil mu? Poradil! Vše co potřebuje má chlapec tady na fóru, stačí jen hledat... vidím, 4 příspěvky, tak to seš na fóru novášek, asi nevíš jak to na takových fórech chodí... ale neznalost neomlouvá

 

PS. Omlouvám se za OT, ale na toto nešlo nereagovat

Tak teď koukám jako puk já. Včera večer jsem se vrátil z dovolený a o tomhle příspěvku nemám ani tušení.

Od toho co je výše psáno pod mýám nickem se distancuji a Caleydonovi se tímto omlouvám.

Moderátora bych se rád poptal jestli by mi zjistil IP ze který byl ten příspěvek odeslán.

děkuji

Link to comment
Share on other sites

Zdravím potřeboval bych poradit. Když se podívám na fakturu v pdf jako zákazník i jako admin tak se mi zobrazí nesmyslené znaky místo Diakritiky. Je mi jasné že musím změnit kodování ale nevím jakého přesně souboru a na jaké kodování. Poradí mi někdo? Děkuji

 

Ak ti to ešte na niečo bude, tak tu je riešenie:

 

ahoj, připravil jsem opravu českých znaků v PDF pro PrestaShop 1.1 final - vše co potřebujete v jednom balíčku: http://www.chip.borec.cz/blog/prestashop-11-final-cestina-do-pdf-a-dalsi-upravy/ <br/><br/>jo a najdete tam i další úpravy, co se můžou hodit

 

 

 

Tiež som riešil problém so slovenskou diakritikou v PDF vo verzií 1.4.4.1 a prečital som toho pomerne dosť. Nakoniec mi pomohol tento tvoj príspevok z roku 2008. Prepísal som všetky dané súbory okrem tools.php (pretože to blblo) a diakritika funguje bez problémov. Iba skupinové tlačenie faktúr nefunguje, ale na to sa momentálne vy...ť.

 

Takže takto spätne po 3 rokoch, dík

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...