Jump to content

Zmiana czcionki całej strony w prestashop 1.6


webszaja

Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

Posiadam pytanie jak w temacie głównym. Mianowicie czy jest możliwość zmiany czcionki występującej na całej stronie w prestashop 1.6?

 

Mowa tu o całej czcionce występującej  w sklepie, strona główna, treść, menu stopka itp.

Czy można to jakoś globalnie ustawić czy trzeba w kodzie do każdego z elementów?

 

Gdzie to mniej więcej trzeba zrobić?

 

Czy można ustawić czcionkę z google fonts?

 

z góry dzięki wielkie za info.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 years later...

problem jest taki, że nie mam tego pliku po instalacji, jak pobieram child i jest tam custom.css standardowo mam kod do zmiany header na red. Po edycji custom.css z panelu admina presta nie pobiera child wywala błąd file not valid. Jak wrzucam po prostu na serwer custom.css nawet pusty, to w sklepie od razu góra leci na czerwono pomimo że nie ma tego polecenia. Wszelkie zmiany w kodzie w theme są jakby pomijane, z ciekawości wyczyściłem do 0 theme.css i sklep dalej w niezmienionej wersji (oczywiscie pamiec czyszczona)

Edited by MATEUSZ06 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

i jak tak zrobię, zmienia się pasek na górze header (kontakt, zaloguj sie, koszyk) w kolor bg na czerwony, zmienia się też wielkość fontu, pomimo że plik jest pusty. Jak wprowadzam kod to nic nie zmienia, dalej czerwone itd. Zaraz z tym zwariuje. Dodam że instalowałem sklep w nazwa.pl z ich zakładki aplikacje i instalacja przebiegła automatycznie na ich zakładce.

Link to comment
Share on other sites

Więc nie do końca. Na wersji wgranej przez nazwa.pl dalej nie działa nic, jak wcześniej odwala numer z header na czerwono itd. to mimo czyszczenia dalej jest źle. Ale na wersji starszej 1.7.6.. wgranej "z ręki" wszystko śmiga. Więc nie zostaje nic innego jak reinstall

Edited by MATEUSZ06 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...