Jump to content

Jaki serwer VPS na preste?


paplo22

Recommended Posts

Witam 

Nie długo kończy mi się server na nieszczęsnym hekko. 

Dlatego rozglądam się nad nowym, tylko nie wiem jaki wybrać bo jest tego tyle i nie ma nawet jak tego wszystkie przetestować. 
Jaki server radzicie aby wziętość coś dobrego?

 

 

I wazne zeby nie bylo takie czegos na na hekko:

 resource           held           maxheld      barrier          limit             failcnt

 privvmpages    651359      979410        1048576      1048576      0

Link to comment
Share on other sites

Serwer vps to zazwyczaj własna administracja - jeśli sie na tym znasz to sam powinieneś wiedzieć najlepiej co będzie dobre (my nie wiemy czego potrzebujesz, co masz i czego Ci brakuje itp.). Jeśli ktoś będzie nim dla Ciebie administrował to pytaj swojego admina a nie na forum.

 

Ponadto na forum są tematy o hostingu dla presty w tym 1 czy 2 rozbudowane wątki, powielanie tego samego nie ma sensu i nic nie wnosi poza bałaganem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja teraz przerzuciłem stronę z home.pl (konto za 1500 zł netto nie tylko pod tą stronę) na linuxpl.com (na konto za 200zł).

Na tym nowym strona działa 4x szybciej (z zegarkiem w ręku), tj. przeładowywanie podstron po kliknięciu, o składaniu zamówienia nawet nie mówię... na home.pl trzeba było czekać 62 sekundy od momentu ostatniego "kupuję" do momentu aż pojawiło się potwierdzenie że złożono zamówienie. Wg home "nasze serwery są stabilne"... no tak... tylko bardzo bardzo ale to bardzoooooo powoolllllnnneeeeeee.

 

P.S.

Wspomniane rozwiązanie to nie serwery VPS, tylko zwykły hosting pod strony www.

Edited by Grafii76 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...