Jump to content

modul zasilkovna nezobrazuje pobocky


t3mpor4ry

Recommended Posts

Dobrý den,

 

nevíte kde (přes FTP) dá nastavit, zkontrolovat výběr poboček u modulu zásilkovna?

Po nainstalování a přidání dopravce podle návodu se mi sice zásilkovna přidá do výběru dopravců, ale při dokončování objednávky se mi nezobrazí roletka na výběr pobočky (zakliknout zásilkovnu mohu), ale například u uložeky se okénko s pobočkami zobrazuje.

Podpora zásilkovny se mi po 5 dnech neozvala...

 

Děkuji za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Na stránce objednávky je JavaScript chyba

TypeError: window.packetery is undefined

window.packetery.jQuery(function() {

objednavka (line 1011, col 3)
 
takže jestli ten modul používá JavaScript, tak to vždy selže.
Link to comment
Share on other sites

 

Na stránce objednávky je JavaScript chyba

TypeError: window.packetery is undefined

window.packetery.jQuery(function() {

objednavka (line 1011, col 3)
 
takže jestli ten modul používá JavaScript, tak to vždy selže.

 

určitě to přes JS pojede, nemáte nějakou zkušenost, kde přesně nadefinovat to window.packetery? pravděpodobně to bude soubor packetery.php (alespoň tak to má řešeno i ulozenka) ale co kde kam doplnit už neopíšu...

reinstal modulu nepomohl, již jednou jsem jej reinstaloval a při opětovné instalci házel chybu takže jsem musel smazat  cache/class_info.php a  override/classes/Carrier.php, poté jsem modul mohl opět nainstalovat.

Link to comment
Share on other sites

Skús toto. Používam kúpený modul na jednostránkové objednávanie a tiež som mal problém, že sa mi tam nezobrazovali pobočky.

Toto je upravená verzia modulu priamo od zásielkovni: https://github.com/Zasilkovna/prestashop/tree/easypay

ozkouseny vsechny verze, bohuzel vsechny delaji to same

ono se to okenko na vyber pobocky objevi asi na 1sec, ale pak jakmile se stranka "donacte", tak zmizi...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Vyřešil prosím někdo tento problém.

Mám zřejmě stejné potíže. Zkoušel jsem 2x podporu Zásilkovny. Pán odpověděl, že se na to podívá, a potom se na to vždy vybodl.

Problém spočívá v tom že se tlačítko "Prosím vyberte místo odběru" nezobrazuje pouze u 5ti krokové objednávky. U objednávky na jedné stránce se zobrazuje.

Na jednom našem eshopu to funguje bezchybně. Na druhém musíme používat jednokrokovou objednávku. Jenže u té je zase problém, pokud zákazníci dělají zpětné kroky při platbě kartou. Proto bych potřeboval používat 5ti krokovou objednávku.

Chyba není v modulu, chyba je určitě v našem eshopu. Zkoušel jsem překopírovat šablonu z funkčního eshopu a to taky nepomohlo.

Myslím, že problém nastínil tuk66, ale jak to mám prosím vyřešit?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...