Jump to content

<VYRIESENE>Rozne sposoby dopravy a podla toho platby


wanthom

Recommended Posts

Ako nastavím, aby som pri rôznych spôsoboch dopravy (hlavne sa jedná o osobný odber) nastavil aj rôzne formy platby podľa vybranej dopravy.
Napr. aby pri Osobnom odbere nebola dobierka a bolo vyplatenie v hotovosti a pri doprave poštou bolo možné vybrať na dobierku alebo platbou vopred na účet. A jasné aby tam bolo rozdielne poštovné keďže platbu vopred chcem samozrejme cenovo zvýhodniť.
A ďalšia otázka, nezobrazuje sa mi logo dopravcu, aj keď ho nahrám tak ho tam nemám. Zapína sa to niekde?
ďakujem.

Link to comment
Share on other sites

Našiel so Ship2pay 1.2, inštaloval cez administračný panel, ale modul sa mi neobjavil v ponuke. Hladal som ho v zozname modulov, ale nieje tam.
Tiež som našiel modul payment-modele-pickup 0.1 a s ním ten istý výsledok. Čo robím zle?
Ďakujem.

Link to comment
Share on other sites

Tak už sa mi podarilo nainštalovať ten modul, ale keď dám nastaviť tak je to prázdne. Na anglickej časti fóra som niečo čítal ohľadne editacie classes/Module.php a order.php. V tom zipe su aj nejake order.php.patch a Module.php.patch.
Je potrebné niečo manuálne do tých kodov doplniť (mám 1.2.5.0), alebo to platilo len pre 1.3 verziu, alebo by to malo urobiť automaticky?

Link to comment
Share on other sites

Toto sme pred casom s boomerom riesili sukromne, ja som mal napisanu aj ziadost pre team PS s oddovodnenim podobnosti jazyka atd. Boomer sa mi uz ale potom neozyval a tak sa ziadost neodoslala. Vo vseobecnosti, PS teamu taketo akcie trvaju dlho (ak vobec) a treba sa zmierit s tym, ze je to tu tak, ako to je. Navyse celkom chapem slovakov ze sa pytaju tu, pretoze tu je vacsia komunita a vacsi pravdepodobnost najdenia odpovede na svoje otazky.

Ja uz napr. cakam nejaky ten piatok na premenovanie slovenskych casti fora, pretoze su pomenovane bez zmyslu a popisov a vobec nedufam, ze k tomu niekedy dojde.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...