Jump to content

Atributy u produktu


Pajik

Recommended Posts

Mohl by mně někdo poradit jak změnit pole atributů produktu, které se zobrazuje pod cenou produktu (např volba barvy zboží, druhu produktu a pod., které si určím ve Vlastnostech a skupinách) z typu "radio" (rozbalovacího) na typ "checkbox" (zaškrtávacího). Nemohu přijít na to, v kterém souboru se to dá upravit.

Link to comment
Share on other sites

Ten modul nefunguje na prestu 1.1. a stejně to není to pravé ořechové. Jinak, musí být někde v Prestě jednoduchá změna radio buttonu na checkbox, jen mi řekněte , kde se to dá u produktu změnit. Jackrabbite porad.

Link to comment
Share on other sites

JJ, tak to je blbé, když to není jednoduché. Ten Rocky tam ale nefixuje modul i pro 1.1. Jen se ptá, proč to na 1.1. nejde. A následná úprava v souboru cart.php je nutná pro implementaci modulu v 1.2. prestě, to jen okopíroval od autora, to má už kenny (tvůrce modulu) na své stránce. Nebo alespon jsem tam nenašel žádné řešení pro 1.1.. At tak nebo tak, prostě to nefunguje. Kdyby na tu změnu pole někdo přišel dám mu 300,- odměnu, pokud do té doby na to nepřijdu sám.

Link to comment
Share on other sites

JJ, tak to je blbé, když to není jednoduché. Ten Rocky tam ale nefixuje modul i pro 1.1. Jen se ptá, proč to na 1.1. nejde. A následná úprava v souboru cart.php je nutná pro implementaci modulu v 1.2. prestě, to jen okopíroval od autora, to má už kenny (tvůrce modulu) na své stránce. Nebo alespon jsem tam nenašel žádné řešení pro 1.1.. At tak nebo tak, prostě to nefunguje. Kdyby na tu změnu pole někdo přišel dám mu 300,- odměnu, pokud do té doby na to nepřijdu sám.


Ten patch má fungovat od verze 1.1 do 1.3, takže bude chyba někde jinde...
Link to comment
Share on other sites

<select name="{$groupName}" id="group_{$id_attribute_group|intval}">
{foreach from=$group.attributes key=id_attribute item=group_attribute}
$smarty.get.$groupName|intval == $id_attribute) || $group.default == $id_attribute} selected="selected"{/if}>{$group_attribute}
{/foreach}


Celý zakopaný pes je jen v úpravě výše uvedených řádků. Stačí změnit javascriptový příkaz select name="" (rolovací nabídku) na zaškrtávací <input type="checkbox". Bohužel neumím programovat v javascriptu (ten kdo umí, asi to bude záležitost jen pár minut tenhle kod upravit) a následně tam dostat i podmínky, aby to podle zaškrtávacího políčka fungovalo stejně jako dle rolovacího.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...