Jump to content

Prestashop kombinace produktu (tisice kombinaci) - internal error 500


Minime

Recommended Posts

Zdravim, mam dotaz ohledne prestashopu a kombinaci produktu.
Mam produkt u ktereho potrebuji vytvorit cca 10000 kombinaci (barva, velikost,sirka pasku) atd.
Problem je ze to presta nedava, hosting si muzu nastavit jak potrebuji (provozouji vlastni servery).
Ale stejne to nezvladne. Delam to zatim standartni funkci generator kombinaci v prestashopu, ale nevi nekdo o nejakem modulu ktery by to pomohl vyresit ?
Chapu ze je to hodne narocny na vykon ,ale server si upravim dle potreby. Pokud to nekdo resil dejte mi prosim vedet jak .

 

Presta verze 1.6.1.5
Soucasna konfigurace :
Informace o serveru Linux #109-Ubuntu SMP Tue Dec 9 16:45:49 UTC 2014 x86_64
Verze software serveru Apache
Verze PHP 7.0.9
Limit paměti 4096M
Maximální doba provádění 600

 

Diky moc za jakoukoliv radu.

Link to comment
Share on other sites

3000 kombinaci je v pohode :-) to mi presta zvladne , ale  ted mam u produktu cca 8600 kombinaci a bohuzel jeste tam nejsou vsechny mozne barvy, takze to bude jeste vice nez 10000 kombinaci.

Jak je to s upravou polozek ? jde to tam nejak pekne najednou ? treba ohledne ceny ?

Diky za rychlou reakci :-)

 

EDIT: kdyz jej ted hledam tak mi  ten modul oficialne nejde najit v presta addon.

A nekde ctu ze modul byl napaden exploitem, je to tak ? aktualizuji tento modul ? nebo je jiz neaktualizovany.

Diky za info

Edited by Minime (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

CO se tyce kombinaci , tak mam hosting nastaven pro obe varianty. verze 7.09 i verze 5.3

Pod verzi 7.09 bezi ok a rekl bych ze mozna je v necem rychlejsi. Ale problem s kombinacema je na obou verzich PHP.

je jedno zda verze 7 nebo 5.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...