Jump to content

Zadávání vícero nákupních cen pro jeden produkt


tete

Recommended Posts

Potřebuji nějaké řešení, nebo modul, jak vyřešit následující problém. V obchodě mám zboží, které jednou nakoupím za určitou částku a když ho kupuji příště, tak stojí úplně jinou částku, když ho koupím zase příště tak stojí zase jinak. Potřebuji tyto různé ceny do obchodu uvádět, kvůli inventuře, účetnictví atd.

 

Je tu někdo kdo už něco podobného řešil, nebo má zkušenost s modulem, který by to uměl?

 

Díky moc za každou radu.

Link to comment
Share on other sites

Raději bych se spolehl na nějaký účetní program. PrestaShop určitě neumožňuje účtovat, ani evidovat nákupní ceny. Vzhledem k možným problémům, které se dost často vyskytují, bych se vyhnul všemu co souvisí s účetnictvím.

Link to comment
Share on other sites

Mockrát děkuji za radu. Nějaké účetní programy se mi podařilo najít. Přesto si nechám poradit, zda se nachází něco bývá nejpreferovanější mezi uživateli. 

 

Potřebuji účetní program, který dovede být propojený s Prestashopem. Aby dokázal evidovat objednávky, cenové hladiny apod. Jde hlavně o komunikaci z prestashopu do účetního programu, pokud to bude umět komunikovat i obráceně z účetního programu do Prestashopu tak tím líp.

 

Děkuji moc za každou radu. 

Link to comment
Share on other sites

Já bych si od dokonalého spojení obou systémů moc nesliboval. Přece jenom PrestaShop a každé účetnictví nižší nebo střední třídy jsou poměrně rozdílné a třeba s kombinacemi jsou potíže.

 

Záleží na tom, co by to spojení mělo umět a směrem ze shopu do účetnictví to vždy jde lépe a dá se dosáhnout 100% propojení. Tím mám na mysli, že objednávky nebo faktury se úspěšně vkládají, včetně adres, a pokud existují skladové karty, tak dochází i k plné evidenci skladových pohybů. To by mělo pro úplné zaúčtování stačit.

 

Volil bych léty ověřené systémy s vysokým počtem instalací. To jsou v ČR Pohoda a Money S3.

Link to comment
Share on other sites

Z popisku to chápu tak, že to přenáší pouze objednávky. Umí to i něco navíc? Potřebuji, aby to umělo i importovat a aktualizovat ceníky z pohody do prestashopu, importovat a aktualizovat sklad, kategorie, obrázky atd. Co všechno zmíněný modul umí?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...