Jump to content

1.6.1.6 Sürümü ve 1.6.1.4 sürümündeki ürün eklerken Kasma Problemi

cnxy

Recommended Posts

1.6.1.6 Sürümü ve 1.6.1.4 sürümündeki ürün eklerken Kasma Problemi

Ürün eklerken en alttaki kaydet bekle ve kaydet butonu bir kaç dakika içinde aktif oluyor yada olmuyor sürekli hazırlanıyor durumunda.

16.1.5 sürümünde daha kötü sunucuda denedim bir problem yok hızlı bir şekilde ürün ekleyip kaydedebiliyoruz

bunu nasıl çözebiliriz acaba  yada 1.6.16 ' dan 1.6.1.5 e geçmenin pratik bir yöçntemi varmıdır

bb3z5Y.jpg

Aynı sorun bende de var lütfen biri el atsın ? 1.6.1.5'e geçme bende o kurulu aynı sorun bende de var.

Ayrıca şöyle bir hatada alıyorum. Natro ile iletişime geçtim yazılımsal deyip geçiştirdi. 

Fatal error: Out of memory (allocated 13369344) (tried to allocate 331584 bytes) in /home/XXXXX/public_html/classes/module/Module.php on line 112

Edited by lonely2134 (see edit history)

Bu problem 1.6.1.1'e kadar vardı daha sonraki sürümlerde bu sorun düzeltildi. eğer üst bir sürüm kullanıyorsanız ve sistemi bozacak modül ve prestashop kaynak kodlarında bir düzenleme yapmadıysanız, sorunu  çözemek için hosting firmanız ile görüşmelisiniz, yüzlerce site kurumuş ve yüzlerce siteye destek veren biri olarak prestashop kaynaklı olmadığını söyleyebilirim, sistemsel bir hata değildir.

Bu problem 1.6.1.1'e kadar vardı daha sonraki sürümlerde bu sorun düzeltildi. eğer üst bir sürüm kullanıyorsanız ve sistemi bozacak modül ve prestashop kaynak kodlarında bir düzenleme yapmadıysanız, sorunu  çözemek için hosting firmanız ile görüşmelisiniz, yüzlerce site kurumuş ve yüzlerce siteye destek veren biri olarak prestashop kaynaklı olmadığını söyleyebilirim, sistemsel bir hata değildir.

Hocam Natro ile görüştüm Memory Limit 512 Mb görünüyor. Sorun yazılımsal diyip konuyu kapattılar. Bende son 4 haftada 4 site kurdum bi tanede bu sorun var sadece. Farklı olarak benim bu sitede Revulition Slider kullandım ondan mı diye deaktif ettim bi şey değişmedi.

prestashop dosyaları aynı sürümü indirip dosyaları mevcut dosyaların üzerine atın değiştirin

cache  klasörünü silin demişsiniz. Mevcut FTP üzerinde bulunan cache  klasörü mü yoksa yeni atacağım orijinal prestashoptaki cache  klasörü mü sileyim?