Jump to content

blockvariouslinks dole (je možné zarovnat na střed) ??


czsars

Recommended Posts

Jednou provždy už Ti říkám,ať mi políbíš prdel..Číst neumíš ty,magore.Ptal jsem se jestli někdo poradí a ne jestli chce někdo machrovat a hrát si na chytrolína..Takže pokud nechceš poradít,tak neraď a jako každý,kdo si neví rady,nebo poradit nechce to klidně přeskoč a jdi machrovat na jinýho "blbce" jak jsi mě nazval..Naštěstí pořád je spousta lidí,kteří tomu rozumí určitě více než ty a poradit chtějí a ne jen tahat z lidí provize ap.A propo neptal jsem se na změnu textu ale zarovnání a to jsem na foru nenašel alespoň ne v cz.Hold nejsem takový světoběžník jako ty machýrku..Takže pokud máš trochu soudnosti,tak mě ignoruj a já Ti rád slíbím totéž!!

Link to comment
Share on other sites

Snad se stím nějak poperu a ty zkus pochopit (a přiznám to rád) ,že prostě nejsem tak dobrej jako ty nebo spousta ostatních a zkus zapátrat v paměti,že ani ty jsi nebyl vždycky třeba tak dobrý jako jsi teď !!

Link to comment
Share on other sites

Ty ale nechápeš ten základní problém, já tím nikoho nevotravoval na fóru. Nauč se pracovat s vyhledáváním, googlem a firebugem. Stejně si v tom tvým shopu nikdy nikdo nic nekoupí, nevim proč se pořád sereš do něčeho, o čem víš absolutní prd. Nechceš jít třeba péct chleba? Na tom se nedá až tak moc věcí zkurvit, pokud teda ovládáš elektrickou troubu a poznáš rozdíl mezi stupni a hodinami

Kdyby si ovládal aspoň jeden programovací jazyk, tak řeknu budiž, ale ty neumíš někdy ani česky... Fakt, založ si vlastní phpbb forum a tam si piš ty svoje blbosti.

Link to comment
Share on other sites

Snad se stím nějak poperu a ty zkus pochopit (a přiznám to rád) ,že prostě nejsem tak dobrej jako ty nebo spousta ostatních a zkus zapátrat v paměti,že ani ty jsi nebyl vždycky třeba tak dobrý jako jsi teď !!


Musim prisoudit pravdu jackrabitovi.. ja o programovani nevim taky vubec nic a odpovedi co nenajdu zde na to pouzivam google a zrovna zarovnani na stred tam opravdu je.. taky sem ho hledal a odpoved byla hned na pate radce.. Je jednoduzsi se zeptat nez neco hledat ale kdyz se budu ptat na vse tak mi za chvili nikdo neodpovi ani na ahoj protoze na me budou nasr...
Link to comment
Share on other sites

Já nechápu takový lidi jako seš ty !czsars!
Podle mě neumíš ani html ale když je něco zadarmo, jde to stáhnout tak to musím mít. Typický čech. A pak ještě takový dotazy. Kdyby ti bylo 7let a učil ses teprve základy tak bych to dokázal ještě pochopit. Ovšem tvůj případ je zřejmě trošku jinde. Pokud chceš podnikat na internetu prodejem a vydělat peníze tak si radši kup od nějaký firmu už hotový shop, který bude jen fungovat a nespamuj prosím (debilními dotazy) na fóru.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...