Jump to content

Tempates od Caleydona


Bronikus

Recommended Posts

Jelikož vlákno uzamkl,
vložím svou odpověď sem:

Opravdu nejsem flustrovaný nějakou šablonou, napsal jsem jen svůj názor - to, že se ti to nelíbí, je ovšem logické! Nicméně bys neměl být tak stahovačný, názor bys měl přijímat a zároveň i vstřebávat, pokud tohle ti je cizí, tak budeš mít problém s akceptováním jmenované kritiky.

A pokud jde o nějakou "ponuku" z mé strany s moduly nebo templates, nejsem programátor, zabývám se provozem e-shopů, nikoliv programováním, takže nejdříve si provonej rozdíl mezi názorem nezaujatého čtenáře tvé ponuky - a případnou kritikou. Já tvojí práci nekritizuji, jen mám trochu jiný postoj k "dobrým" templates! Tyto jsou prostě jen prosté, jednoduché...

Nehledej v tom tedy nějaké špatné smyšlení - jinak je mi to jedno! ;-)

- původní vlákno zde: http://www.prestashop.com/forums/viewthread/53684/hlavn_diskuze/profi_ablona__template_megastore

Link to comment
Share on other sites

Nic proti Bronikusi, ale podle mě nemáš právo tu šablonu hanit. A označovat ji za bazmek.
Je to jeho výrobek a nabízí jej za tolik, za kolik uzná za vhodné. Kupující jsou dospělí a svéprávní. Cena je daná a basta ber, nebo neber.
Já bych taky za nějakou čmáranici olejem nedal dvě mega, ale nebudu to před případnejma zájemcema hanit. Tobě by se taky nelíbilo, kdyby ti někdo odrazoval případný zákazníky.

Link to comment
Share on other sites

Pro pana designera a programatora Caleydona:

Jelikoz jsi to uzavrel taktez se vyjadrim zde i ja :) ... Tvoje vztahovacnost a urazlivost je opravdu komicka. Kazdopadne, jen jsem prirovnal praci grafiku a programatoru profiku od TemplateMonster a jejich ceny za sablony a Tvoje ceny za sablony. Jak se rika 100 lidi a 100 chuti. Jinak hledat mou praci nemusis ja se timto nezivim.

Jinak kdyz se kouknu na FREE sablony od DG.Crafta a Tvoji za 150€ tak neni co resit. :)

Link to comment
Share on other sites

Krasa, kam az cloveka dokaze zahnat aktivita niekoho ineho a zalozi temu o teme. Dufam ze ťa hodnota tvojich nazorov dokaze uzivit. Ten dizajn je urcite kvalitnejsi a stoji za tie peniaze viac, ako to, co vsetko si na jej ucet vyprodukoval.

Lucim sa s pozdravom: Zavist si musis zasluzit. Dakujem vsetkym za nazor.

Link to comment
Share on other sites

Krasa, kam az cloveka dokaze zahnat aktivita niekoho ineho a zalozi temu o teme. Dufam ze ťa hodnota tvojich nazorov dokaze uzivit. Ten dizajn je urcite kvalitnejsi a stoji za tie peniaze viac, ako to, co vsetko si na jej ucet vyprodukoval.

Lucim sa s pozdravom: Zavist si musis zasluzit. Dakujem vsetkym za nazor.


S tebou nemá smysl diskutovat, jsi abnormálně vztahovačný a urážlivý - místo, abys napsal dotaz, co by se tam dalo vylepšit, tak jen plkáš kolem toho všeho jak dítě kolem talíře horké kaše. Až si dáš frťana na uklidnění, můžeme pak diskutovat, v současné době o to ani nestojím...
Link to comment
Share on other sites

Nic proti Bronikusi, ale podle mě nemáš právo tu šablonu hanit. A označovat ji za bazmek.
Je to jeho výrobek a nabízí jej za tolik, za kolik uzná za vhodné. Kupující jsou dospělí a svéprávní. Cena je daná a basta ber, nebo neber.
Já bych taky za nějakou čmáranici olejem nedal dvě mega, ale nebudu to před případnejma zájemcema hanit. Tobě by se taky nelíbilo, kdyby ti někdo odrazoval případný zákazníky.


Jenže tady nejde o to,
co si myslím já, spíš o to, jak se k tomu postavil autor templates Calydron. Mě je to v podstatě volný, jen jeho přístup nechápu. Ať si zde prezentuje co chce, jelikož se hodně pohybuji v templates pro CMS Joomla (redakční systém), tak vím, jak lidé skáčou na "prosté" šablony za astronomické ceny - když kousek vedle jsou excelentní templates za poloviční, nebo čtvrtinovou cenu...

Jinak osobně nic proti autorovi nemám, jen jsem sdělil svůj názor. Nu což, žijeme v Čechách, zde se prostě střízlivá kritika jednoduše netrpí, proto to taky ve společnosti vypadát tak - jak vypadá že?
Link to comment
Share on other sites

Tak toto je uz prilis, nemyslis? Preco neustale na mna utocis, vymyslas si aky asi som a pod. Preco by som sa mal teba pytat, co sa tam da vylepit??? co si ty o sebe namyslas, ze mas patent na nazory a co ty povies ze je dobre, tak to dobre je a bude? Ja si tu nepotrebujem nic dokazovat ani sa viac s tebou slovne priet. Vytvoril som produkt a ten si hlada svojich zakaznikov. Nic z tejto diskusie mi peniaze nezarobi a neuzivi ma. Na vsetko sa iba blbo divas a nezabudaj, si to prave ty, komu nieco vadi a ja ti len slusne oponujem. Ak by ti skutocne prekazala cena vs. kvalita a mal by si s tym problem, napisal by si mi PM, poslal par milych slov o kvalite, ktore si publikoval v starej teme a mozno by si sa aj ponukol, ze mas recept na to, co tej sablone doda neodolatelny smrnc hodny 130€.

Vsetko, co si urobil, a zrejme ta to tesi, je t, ze si okolo sablony vytvoril negativny buzz, ktory moze odradit zakaznikov. Preco to vlastne robis? Mas z toho nieco, bojujes za dobro zakaznikov ktori rozmyslaju o e-commerce biznise v cenovej hladine 50€? Lobujes za niekoho, plati ta niekto, pretoze ak za to nemas ani €, tak potom mi to logicky nesedi, o co ti vlastne ide.

Link to comment
Share on other sites

Tak toto je uz prilis, nemyslis? Preco neustale na mna utocis, vymyslas si aky asi som a pod. Preco by som sa mal teba pytat, co sa tam da vylepit??? co si ty o sebe namyslas, ze mas patent na nazory a co ty povies ze je dobre, tak to dobre je a bude? Ja si tu nepotrebujem nic dokazovat ani sa viac s tebou slovne priet. Vytvoril som produkt a ten si hlada svojich zakaznikov. Nic z tejto diskusie mi peniaze nezarobi a neuzivi ma. Na vsetko sa iba blbo divas a nezabudaj, si to prave ty, komu nieco vadi a ja ti len slusne oponujem. Ak by ti skutocne prekazala cena vs. kvalita a mal by si s tym problem, napisal by si mi PM, poslal par milych slov o kvalite, ktore si publikoval v starej teme a mozno by si sa aj ponukol, ze mas recept na to, co tej sablone doda neodolatelny smrnc hodny 130€.

Vsetko, co si urobil, a zrejme ta to tesi, je t, ze si okolo sablony vytvoril negativny buzz, ktory moze odradit zakaznikov. Preco to vlastne robis? Mas z toho nieco, bojujes za dobro zakaznikov ktori rozmyslaju o e-commerce biznise v cenovej hladine 50€? Lobujes za niekoho, plati ta niekto, pretoze ak za to nemas ani €, tak potom mi to logicky nesedi, o co ti vlastne ide.


No ja spis nechapu tebe, rozebiras tady s Bronikusem nesmysli. Kdyby si uz na zacatku bud neodpovedel a myslel si neco o zadku nebo odpovedel ze je to jeho nazor a nechal to bejt..
Link to comment
Share on other sites

To Bronikus:
Jde tu o to, co si myslíš....
Svoji myšlenku jsi pustil do placu. A něčí práci pohanil.
Já jsem si svůj názor o té šabloně taky udělal a taky bych si ji nekoupil, ale tohle se podle mě nedělá.
Jako kdyby si prodával mašinky v kameňáku, tam si zákazník vybíral nějakou drahou mašinku a já mu tam před tebou říkal já viděl lepší a levnější... Asi by jsi mě nepochválil.

Link to comment
Share on other sites

Fakt to už neřeším,
myslel jsem, že jsme na komunitním diskusním foru, nikoliv však v příspěvkové organizaci kde se nesmí sdělit názor nebo malá kritika. Jsem rád, že jsem si opět rozšířil obzory !

Link to comment
Share on other sites

Fakt to už neřeším,
myslel jsem, že jsme na komunitním diskusním foru, nikoliv však v příspěvkové organizaci kde se nesmí sdělit názor nebo malá kritika. Jsem rád, že jsem si opět rozšířil obzory !


Podľa mňa, nič také závažné nespravil, vyjadril svoj názor na template, síce ani mňa by netešil takýto názor, ale aspoň , keď by som sa zamyslel , tak by mi trklo, aby som hladal vychytávky na template , aby som dostal viac pozitívnych reakcií, a aby sami recenzenti zmietli ten hanlivý názor pod stôl, a nie ja, ako autor, zaťažený do samoľúbosti, vlastnej dokonalosti a ziskuchtivosti,keď každú minútu rátam na eurá :)
Link to comment
Share on other sites

Fakt to už neřeším,
myslel jsem, že jsme na komunitním diskusním foru, nikoliv však v příspěvkové organizaci kde se nesmí sdělit názor nebo malá kritika. Jsem rád, že jsem si opět rozšířil obzory !


Podľa mňa, nič také závažné nespravil, vyjadril svoj názor na template, síce ani mňa by netešil takýto názor, ale aspoň , keď by som sa zamyslel , tak by mi trklo, aby som hladal vychytávky na template , aby som dostal viac pozitívnych reakcií, a aby sami recenzenti zmietli ten hanlivý názor pod stôl, a nie ja, ako autor, zaťažený do samoľúbosti, vlastnej dokonalosti a ziskuchtivosti,keď každú minútu rátam na eurá :)


A to jsem byl nazván nepřímo konspirantem pracující pro nějakou firmu nebo společnost s.r.o? Já pracuji jen pro sebe, a nikoho sem neprotalčuji - kdož produkuje nějaké templates. Něco jiného by bylo, kdybych zde propagoval produkty templates od jiných autorů, což se ale nestalo! Proto jsem reakci a autora v jedné osobě, prostě nepochopil.
Link to comment
Share on other sites

nič si z toho nerob, každý je nejaký, niekto sa zle vyspí, niekto je taký stále, buď je neskutočne múdry od narodenia a na otázky odpoveda nadavkami namiesto ignorovanim alebo aspoň navigovanim na najdenie odpovede, alebo je jesitny, To je ok, aspon je tu živo :)

Link to comment
Share on other sites

Z mého pohledu: Jakou cenu si určí prodejce je jeho věc. Pokud se to někomu nelíbí je to jeho věc a určitě by se to nemělo takovým způsobem komentovat. Šablona je unikátní a kdyby stála příklad 350eur a prodávala se pouze jedna licence, viděl bych to jako optimální a určitě by se našel kupec. Cena jaká je teď určená si najde možná nějakého zákazníka ale určitě jich nebude tolik jako kdyby stála 50 eur. Prodejce a autor je ovšem pouze jeden a ten si může určovat cenu jakou chce.. takovej je obchod. časem zjistí, že je na trhu konkurence, která nabízí lepší šablony za méně peněz a bude muset také zlevnit pokud bude chtít prodávat.. víc k tomu není co dodat :-)

Link to comment
Share on other sites

presne tak, cenu urcuje výrobca, a on najlepsie vie, na kolko hodnotí svoju prácu, a pre koho to je určené. Avšak komenty ohladom kvality a prevedenia prác, by mali výrobcu motivovat k lepším výsledkom, si myslím, aj ked sa to zle číta a počúva :)

Link to comment
Share on other sites

Pani ja som si tu sablonu kupil. Musim vam teda oponovat. Sablona ma 3 navyse moduly. Ak si juknete na nejaky slideshow modul s ovladanim cez administraciu, njlacnejsi stoji tusim 30€. tento vstavany modul dokaze porovnatelne kusky a ovladanie slideov bez stresu. Dalsie moduly ovladaju linky na spodku stranky zasa cez admin - nijake hrabanie sa v kode a hladanie kde sa menia. Dalsi modul dokaze nahodne zobrazovat na titulke ale aj v pravoboku v admine volitelny pocet obrazkov znaciek. Vsetko sa riesi cez admin, ziadna editacia sablon!

A teraz to najlepsie. Sablona je do bodky semanticka, ziadna h4 v blokoch a h1 v logu a vela hnusnych koderskych preslapov ake ma default PS sablona a zakonite vsetky luxusne klony dostupne za 50€. Nijaka z PS sablon co som skusal toto nema upravene. Tie sablony co vy spominate nie su semanticke ani z rychlika. Vsetky tie luxusne sablony ktore spominate su luxusne pre tych, co maju vela penazi na zmatky v kode. Kod tejto sablony ste nevideli a preto je to vase hodnotenie mimo. Hodnotite obrazok sablony a na tom sa tu teraz odbavujete. prarametre tejto sablony su niekde mimo chapania niektorych tu pre ktorych je SEO zapnutie friendly liniek a xml pre google. Velky omyl pani!

Teraz sa neobavam ze caleydon vie co robi a vysledok je spickovy a komenty tu na pousmiatie. dostal som zvolenie zadarmo pouzivat tie dalsie moduly co su v sablone a pouzivat aj na dalsich obchodoch a pretoze som bol prvy, dostal som aj jeden platobny modul gratis.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja som sice proti Vam amater co do poctu prispevkov na tomto fore ale neviem ci uz z Vas niekto nie ze nakodoval, ale aspon upravil nejaku sablonu podla grafickeho navrhu nejakeho grafika. Ak si myslite ze to zvladnete za 8 hodín tak ste na velkom omyle. A kedze asi kazdy kto sa tymto zaobera profesionalne potrebuje aj zaplatit najom aj benzin aj odvody tak si myslim ze 100-150 euro za nakodovanie sablony z dodanej grafiky je tak akurat. A ked si myslite ze takych sablom sa preda z kazdej po 20 ks a hlavne na slovensku prip v cechach tak sa poriadne mylite. Ale treba sa naucit pocitat a potom je to o inom. Aj ja mam ako konicka sex a tiez mozem pripadne dámy pomilovat zadarmo, lebo to nie je zdroj mojich príjmov. Asi tolko k tejto téme.
p.s. Kodovanie sablon pre prestu podla predstav zakaznika je otrocina....

Link to comment
Share on other sites

Ono tak nezáleží na počtu příspěvků co kde taky kdo napsal, spíš jde tak trochu o princip! Já jsem nehanil něčí práci, spíš jsem informoval o tom, že na oficiálním webu vývojářů Presta Shopu, jsou k dispozici čablony i za nižší cenu, posléze jsem na nátlak takový příspěvek smazal... (byla chyba).

Spíš jsem měl právo (stejně jako Celeydon) informovat za sebe lidi na komunitě, že jsou i jiné šablony, než právě tyto. Leč tento jedinec se nehorázně rozčílil - je to stejné, jako by někdo na můj shop chtěl instalovat své produkty k prodeji, které jsou stejného charakteru co nabízím já sám. Nikoho má připomínka neměla urazit, poškodit a nebo jakkoliv ublížit. Reakce od autora byla ovšem zcela opačná než bylo původně očekáváno!

Každopádně bych to považoval za ukončené, a toto téma nejspíš zcela uzamknout čí smazat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...