Jump to content

Přestal fungovat modul mailalerts


homer.tmx

Recommended Posts

Zdravim chtěl jsem si vymazat objednávky co jsem sám zkoušel podle návodu zde

http://www.prestashop.com/forums/viewthread/13867/hlavn_diskuze/odstrann_objednvky


konkrtétně jsem udělal toto:

Možná to někomu pomůže, kdo se nechce hrabat v databázi a ručně mazat objednávky. Když přidáte, tenhle jeden řádek do souboru AdminOrders.php dle obrázku, přidá se Vám v administraci BO klasický červený křížek na mazání jednotlivých objednávek. Ten kod “$this->delete = true;” se vloží na 24 řádek dle PSPadu, je to hned na začátku. Převzato z anglického fora.


Než jsem se v tom já vůl hrabal tak vše fungovalo super a teďka mi nechodí upozornění že si zákazník objednal a ani zákazníkovi nechodí mail o tom že objednávka byla přijata, atd...
Soubor AdminOrders.php jsem vrátil do původní podoby a zkusil znovu nainstalovat modul mailalerts, bohužel však bez výsledku. Na fóru jsem hledal a podobný problém nenašel.Předem děkuji za pomoc

Jo a verze je 1.2.5.0

Link to comment
Share on other sites

Sedí, v BO se mi vše zobrazuje v pořádku, změny stavů fungují.
Když jsem právě vrátil do původní podoby vše co jsem měnil tak jsem myslel že to bude v pořádku a ouvej.
Právě že už mě nenapdá nic konkrétního jak to opravit než udělat reinstal shopu. A tomu bych se chtěl ubránit.

Link to comment
Share on other sites

Právě že jediná změna byla v AdminOrders.php

$this->table = 'order';
$this->className = 'Order';
$this->view = 'noActionColumn';
$this->colorOnBackground = true;
$this->_select = '


na

$this->table = 'order';
$this->className = 'Order';
$this->view = 'noActionColumn';
$this->colorOnBackground = true;
$this->delete = true;
$this->_select = '


což sem samozřejmě vátil do původního stavu. Jenže nic.
Nejhorší je že vůbec nevim kde hledat nějak mi to nedává smysl proč to přestalo běžet.
Budu bádat dál a když přijdu na řešení podělim se, kdyby náhodou někdo řešil podobný problém.

Link to comment
Share on other sites

Tak byl v tom zakopanej pes nebo vlastně....banán. Dne vše běží jak má, veškeré maily přišli se zpožděním....to jsem si oddechl


Jestli zase prestane neco zniceho nic fungovat tak zmen hosting, vyhnes se takovymto problemum.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...