Jump to content

Zjednodušení procesu zrychlené objednávky - jak na to?


Trampino

Recommended Posts

Používám PS 1.6 a mám tam objednávku na jedné stránce. Vadí mi, že ikdyž zvolím rychlou objednávku bez registrace (tedy v režimu hosta) musím stejně nejprve kliknout na Uložit pod sekcí pro zadání jména a doručovací adresy a teprve pak můžu výběrem platební metody pokračovat v objednávce. Vím že existují One Page Checkout moduly, které tlačítko Uložit pod sekcí pro zadání jména a doručovací adresy nemají. Tahle drobná featura je ale vždy jen jednou z celkové sady úprav, které ty moduly poskytují. A protože jsou obecně dost drahé (70 a více EUR) nechce se mi do nich investovat, když z celé jejich funkčnosti potřebuju jen tohle.

Nevíte někdo jak to udělat, aby se údaje o klientovi při rychlé objednávce bez registrace ukládali do databáze až v rámci provedení volby platební metody?

 

Druhá věc, která mě trápí, je nadměrný počet povinných polí v údajích o klientovi. Prodávám soubory ke stažení a proto nepotřebuji doručovací adresu. Je mi také srdečně jedno jestli je někdo pán, nebo paní a nezajímá mě, kdy se narodil. Vlastně by mi stačil jen email a telefon, protože ani jméno a příjmení není nezbytně nutné. Nepotřebuji nutně řešit skrytí té spousty nepovinných polí, co na formuláři pro rychlou objednávku jsou, ale nemáte prosím někdo prakticky vyzkoušeno jak to udělat, aby Adress, ZIP CODE a CITY byly nepovinné?   

Našel jsem jeden návod tady, ale nevím jestli to už někdo vyzkoušel.


 

Předem dík moc za vaše tipy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...