Jump to content

Footer Alanı Düzenleme

ibrahim038

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba;

Ekte gönderdiğim fotograftada görüldüğü gibi bilgi menüsünde içerik çok fazla bu yüzdende karışık görünüyor.Bu bilgilerin hepside önemli yayınlanması gerekiyor.Bu kategoriyi 2'ye bölebilirmiyiz yada yeni bir kategori oluşturabilirmiyiz?

Ayrıca footera resim eklemek istiyorum.(kredi kartları ve güvenlik bilgileri iconları) Tema yapılandırıcıdan yapıyorum.Üst üste biniyor.Hizalı olmuyor.Ayrıca ürün sayfasına girildiğinde fotograflar  küçülüyor.Bunu nasıl ayarlayabililrim? Kodlara mı girmek gerek? Netten HTML BOX diye bir modül buldum.Onunla fotograf eklediğimde https deki yeşil kilit simgesi yok oluyor.Başka yolları yok mudur?

post-1046485-0-10877400-1468874662_thumb.png

Edited by ibrahim038 (see edit history)

Bilgi alanının düzeltilmesi

7XAS5e0DIB14PFAW4rrwM42PxUL286.png

---------------------------------------------------------------

Footer alanına resim eklenmesi

HR3NkyETtg52u3P096hoyOMrFxIzKC.png

7EPBhddsg2pDsUkEPDMtjZsxyikh8H.png

----------------------------------------------------------------

HTML BOX modülünde eklenen resim linklerine "https:" eklerseniz ssl hatası olmaz

• Like 1

Merhaba ŞAhin bey html box'u sayenizde çözdüm.Sorunsuz bir şekilde fotograf ekleyebiliyorum.Lakin CMS bloğunda bilgi kategorisinde sadece hangisinin görünür olup olmadığı ayarlanıyor.Bilgi bloğunu 2 ye bölme şansımız yada bilgi gibi yeni bir kategori oluşturarak yarısını oraya aktarmamız mümkün mü?

• 3 months later...
  • 1 year later...

1.7 sürümünde footer kısmına visa me master kart logolarının nasıl ve nereden ekleneceğini yazabilirseniz çok faydalı olur.Lütfen ...xxx/ klasöre git oradan düzenle gibi kestirme cevaplar yerine hangi kodla yada nereden yapıldıgını,açıklayıcı bir şekilde yazarsanız çok memnun oluruz.

Unutmayınız ki en pahalı lüx araclar bile tasarlanırken acami şoförlerin kullanabılecekleri düşünülerek  imal edilmektediler.

Saygılar sevgiler.

• 2 years later...

mehaba. 1,7 için footer bölümüne resim ekleme iiçin nasıl bir yol izlememiz gerekli. safa bey sanırım önceden bir yöntemini belirtmişsiniz laikn linkler çalışmamakta konu hakkında yardımcı olmanız mümkün mü acaba

• 3 years later...