Jump to content

Jak promazat všechny objednávky (vyčistit)


czsars

Recommended Posts

Pouzi vyhladavanie v na fore/google. Bolo to uz riesene x krat a je na to modul.
Ak je s tym nejaky problem, PrestaShop ponuka pri instalacii volbu instalovat bez dat.

PS: sudiac podla tvojej aktivity n fore, co tak zacat trosku rozmyslat a hrat sa s PS a nepytat sa kazdu kravinu?

Link to comment
Share on other sites

Pokud dobře čteš mistře,tak to nebylo adresováno Tobě ale lidem,kteří by chtěli a umějí pomoci,což ty asi nejsi..Chápu,je jednodušší napsat někomu jakej je debil než se zamyslet nad tím,jak by jsi mu mohl pomoci..Přeji hezký den

Link to comment
Share on other sites

Neviem preco sa urazas, nic z toho co spominas som nenapisal a ani si to nemyslym. Ale ked sa ti tym nejakym sposobom ulavilo, tak je len dobre. Moju radu by si ocenil, keby si sa podla nej zariadil a sam by si nasiel temy ceske, slovenske a anglicke, kde sa riesi odstranenie testovacich objedavok, ci uz zasahom do databazy alebo specialne na to vytvorenym modulom.

Link to comment
Share on other sites

Neviem preco sa urazas, nic z toho co spominas som nenapisal a ani si to nemyslym. Ale ked sa ti tym nejakym sposobom ulavilo, tak je len dobre. Moju radu by si ocenil, keby si sa podla nej zariadil a sam by si nasiel temy ceske, slovenske a anglicke, kde sa riesi odstranenie testovacich objedavok, ci uz zasahom do databazy alebo specialne na to vytvorenym modulom.


Doporučuji ti ho totálně ignorovat, mě to ušetřilo hodně nervů... asi jako když kominík chce stavět raketový motory...
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...