Jump to content
endriu107

[DARMOWY] Moduł opineo najnowsze opinie.

Recommended Posts

Serwis opineo pozwala wygenerować widget z ostatnimi opiniami klientów, niestety udostępniony kod jest zbyt problematyczny do wdrożenia przez osoby bez znajomości kodowania. Dlatego postanowiłem udostępnić darmowy moduł, który można w łatwy sposób zainstalować w panelu sklepu i wyświetlić w sklepie.

Możliwości modułu:

• możliwość ustawienia szerokości bloku
  • możliwość ustawienia ilości wyświetlanych opinii
  • tryb bezpieczny (włączony nie wyświetla opinii z 3 ostatnich dni które nie zostały zatwierdzone przez moderatora)
  • możliwość  włączenia nagłówka bloku (napis "Najnowsze recenzje" nad blokiem z opiniami)
  • blok wyświetla się w lewej kolumnie
  • przetłumaczony na PL i EN
  • PrestaShop v. 1.6.x.x
  • Prestashop Cloud - NIE

Przykład działania:

Moduł można pobrać w tym poscie na samym dole.

Dostępna jest również płatna wersja extended:

Możliwości modułu:
  • możliwość ustawienia szerokości bloku
  • możliwość ustawienia ilości wyświetlanych opinii
  • tryb bezpieczny (włączony nie wyświetla opinii z 3 ostatnich dni które nie zostały zatwierdzone przez moderatora)
  • możliwość  włączenia nagłówka bloku (napis "Najnowsze recenzje" nad blokiem z opiniami)
  • blok wyświetla się w lewej kolumnie
  • blok wyświetla sie w prawej kolumnie
  • blok wyświetla się w stopce
  • blok wyświetla się jako slider z lewej strony
  • blok wyświetla się jako slider z prawej strony
  • przetłumaczony na PL i EN
  • PrestaShop v. 1.6.x.x
  • Prestashop Cloud - TAK

Przykład działania wersji extend:

opineolatest.v1.0.1.zip

Edited by endriu107
  • Like 1

Nowa wersja została wydana, drobne poprawki w opcji wyświetlania opinii w trybie bezpiecznym.

Witam, sklep (1.6) informuje, że moduł został poprawnie wgrany na serwer ale nie pojawia się wówczas możliwośc zainstalowania go, co robię nie tak? :)

Jaka wersja presty dokładnie? Co masz na myśli pisząc że nie pojawia się możliwość zainstalowania?

Witam, juz widze gdzie popelnialem blad zle filtrowalem liste modulow i nie widzialem modulu od Pana ;) Teraz dotarła do mnie ejszcze jedna rzecz o ile dobrze rozumiem, jest to modul wyswietlajacy opinie ale nie "integrujacy" opineo,tak? Czy jest dostepny gdzies darmowy modul integrujacy?? (Wydaje mi sie ze kiedys natrafilem na te charakterystyczna "czwroke" piszaca o takim module. 

Ja takiego modułu nie mam, na addonsach chyba widziałem, ale też jest różnica co dokładnie chcesz od integracji?

Od integracji ozekuje tego zeby do opineo bylo wysylane niezbedne minimum danych ze sklepu ktore pozwoli mi zbierac opinie od klientów. 

Czy jest szansa na funkcjonalność która dodałaby import opinii o proudktach do danego produktu? Używam już innego modułu do wysyłania powiadomień z prośbą o wystawienie opini który podaje id produktu więc nie powinno być chyba wielkiego problemu.

Pozdrawiam

Możesz rozwinąć myśl ponieważ nie do końca jestem pewny co chcesz osiągnąć, może podaj jakiś konkretny przykład.

Ok.

Opineo poza opiniami o sklepie umożliwia ocenianie produktów (i przewoźników). Chciałbym zaimportować opinie o produktach do mojego sklepu i przypisać je do danych produktów po ID. Opineo umożliwia pobranie xml lub json opini o produktach, ale nie wiem jak je wgrać.

Pozdrawiam

On 19.07.2016 at 4:37 PM, endriu107 said:

Nowa wersja została wydana, drobne poprawki w opcji wyświetlania opinii w trybie bezpiecznym.