Jump to content

importálási anomália


djozsi

Recommended Posts

Sziasztok.

Szeretnék egy pár száz termék tulajdonságát beimportálni, a termékek már fel vannak véve. Nem sok adat van, csak a címkéket, a rövid leírást, meg a meta címkét és leírást. Az import szépen lefut, hiba nélkül, kiírja, hogy sikeres volt és ne felejtsem el indexelni a termékeket. OK. És a meglepi, hogy egyetlen egy adatot sem importál, semmit.

Kipróbáltam egyetlen egy sorral és az eredmény ugyan az. Sikeres az importálás a rendszer szerint, de a katalógusban a termék alatt semmit se vitt fel. Nem értem, mivel már pár importot megejtettem, sőt a termékeket is importtal vittem fel, de most megakadtam.

Valakinek valamilyen ötlete?

new 1.txtnew 1.txt

Link to comment
Share on other sites

"A termék neve azért nincs, mert már létezik, csak ezeket az adatokat szeretném beimportálni."

 

Az lehet. Viszont a frissítéshez név és ID szükségeltetik. Ha ez a kettő stimmel az adatbázisban lévővel akkor a többi információt frissíti a program, nem pedig létrehozza újból.

Link to comment
Share on other sites

Lehet, hogy így van, de akkor miért nem kiabál, hogy hahó kell a name is. Lefut hiba nélkül és nem visz fel adatot. Egy másik áruháznál még régebben, de az is 1.6-os volt, ugyan így vittem fel a tag-eket, még meg is van az import fájl, ID és a tag oszlop volt semmi más és működött. Na mindegy, ha hazaérek kipróbálom.

Link to comment
Share on other sites

Bekapcsoltam a dev módot. Lefuttatva az importot (beleírtam a nevét a terméknek), kiír egy hibát:

Warning hiba: fájl /srv/http/benice/controllers/admin/AdminImportController.php, sor 1006
[2] Parameter 3 to AdminImportControllerCore::fillInfo() expected to be a reference, value given

 

Mintha valamilyen érték hiányozna neki. De nem tudom mi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...