Jump to content

1.3.0.6 a čeština POMOC!


czsars

Recommended Posts

Prosím Vás nainstaloval jsem si tuto verzi a nějakým zázrakem i nějakou češtinu,že všechno chodilo krásně česky včetně administrace..Asi po týdnu jsem vše smazal a teď se mi vůbec nedaří sehnat k této verzi tu fungující češtinu Ať tam dám jakoukoli,buď mi to nenaběhne nebo je špatná čeština.Pokud někdo víte o jakou by se mělo jednat vč: adminu moc prosím o link.Děkuji všem za ochotu.Jen prosím ty co to mají odzkoušené.Případně rychlý popisek instalace,nevím jestli nepostupuju špatně.

Link to comment
Share on other sites

Koukám,že to asi ještě nikdo nezkoušel.Poprosím tedy někoho kdo by mi poradil nějakou bezproblémovou verzi Presty s co nejlepší češtinou vč PDF a mailů a také včetně Adminu.Mockrát děkuji!

Link to comment
Share on other sites

Muj eshop bezi na preste 1.3 cesky a celkem bez problemu :) Cestinu jsem nasel nekde tady na foru (neni prelozene uplne vse, ale vetsina ano), uz nevim kde takze prikladam, doufam ze vis jak pri jeji instalaci postupovat. Jedno upozorneni neprepisuj zadne soubory ciste instalace, jen nakopiruj ty nove. K fakturam, pouzij Tools.php a budes mit fakturu cesky a bez problemu. (prepis classes/tools.php). Kdyby neco tak se ozvi.

Tools.php

cz-update-14-03-2010.zip

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za snahu a samozřejmě to zkusím akrát koukám,že tam asi není přeložený admin co?? To jsem předtím importoval do DB a chodilo to perfektně.Ještě jednou díky a jdu o zkusit.

Link to comment
Share on other sites

1) Admin je prelozeny, soubor cz.sql import do databaze pres phpmyadmin.
2) Jenom to nakopiruj a importuj cz.sql, nainstaluje se to misto spanelstiny, takze pak staci akorat vymenit vlajecku.

23196_TH2ZZdl7XxQRWY06UjUu_t

Link to comment
Share on other sites

Možná teď budu za opravdového blbce ale fakt se mi nedaří,takže nainstaluji verzi 1.3.0.6,přejmenuji admin,smažu install.Poté přehraju soubory ze složky cz-update-14-03-2010.zip poté otevřu stránku a prázdno stejně tak v adminu.Takže pokud by jsi našel chviličku,zkus mi prosím alespoň stručnš napsat ten návod pro "blbce" pokorně přiznávám:-)

Link to comment
Share on other sites

A) Nahradil jsi soubor Tools.php tim ktery jsem tady prilozil? To bude asi ta chyba.
B) Step-by-step
1) nainstaluj, smaz install, prejmenuj admin
2) nakopiruj ty soubory z toho prekladu - prepis POUZE pdf.php nic vic
3) nakopiruj Tools.php ktery jsem tady prilozil do /classes/
4) naimportuj do DB soubor cz.sql
5) zkountroluj prava pro zapis na slozkach/souborech, ktere presta vyzaduje (seznam je na druhe strance instalace)
6) tady teprve by se ti melo i zobrazit neco jineho nez bila stranka
7) prihlas se do admina - nastroje preklady - upravit preklad - vyber "preklady pdf" klikni na vlajku cestiny, nic nemen jen ulozit

Link to comment
Share on other sites

Konečně se taky najde někdo,kdo poradí a nehraje si na nějakého bohéma jako spusta tzv:programátorů tady na tom fóru..Děkuji ti moc Newcomere,zase jsem o krok dál.A vám kteří máte stejný problém,doporučuji přesně tento návod "Na poprvé" !!

Link to comment
Share on other sites

Konečně se taky najde někdo,kdo poradí a nehraje si na nějakého bohéma jako spusta tzv:programátorů tady na tom fóru..Děkuji ti moc Newcomere,zase jsem o krok dál.A vám kteří máte stejný problém,doporučuji přesně tento návod "Na poprvé" !!


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


EDIT:

Spíš by ses měl naučit číst, než tu budeš zase něco plkat "amatére"...

http://www.prestashop.com/forums/viewthread/29147/#150664
Link to comment
Share on other sites

Úplně přesně jsem věděl,že se ozveš ty hold "potrefená husa":-) Ale zklamu Tě,Tebe jsem nemyslel,taky jsi mi párkrát pomohl a já si toho vážím..Jen tak mimo,nevíš zda-li už jde v nějaké verzi kombinovat to zboží více než těch já už nevím 1024 kombinací?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...