Jump to content

problem z szablonami


Recommended Posts

Witam,

 

Tematów pewnie było miliony o tym ale u mnie nie działa prawie nic. Po udanej (w końcu) próbie wgrania nowego szablonu do istniejącego już sklepu, mam problem z jaką kolwiek konfiguracją owego szablonu. 

 

Na samym wstępie miałem zablokowany moduł "konfigurator szablonu", po usunięciu szablonu i wgraniu ponownie mam już do niego dostęp. Niestety kafelki zastosowane w szablonie dodane są 3-4 razy - tj. każdy z obrazków widniejących w konfiguratorze szablonu jest powielony w swoim miejscu ( top / home ) 3 lub 4 razy. 

W samym konfiguratorze mogę co najwyżej wyłączyć dany obrazek ale nie mogę wstawić nowego lub usunąć starego. Mam również "zablokowany" dostęp do konfiguracji "na żywo", na wstępie wyskakuje błąd o problemie z listą modułów. 

 

Co już zrobiłem:

- próbowałem wgrać inną wersję szablonu - bezskutecznie, nie mogę obecnie nawet zmienić bieżącego szablonu na inny

- zabawa pozycjami modułów to kompletna strata czasu - widnieje powielony moduł "konfigurator szablonu" lecz nie można go odczepić ani usunąć. 

 

Nie mam już więcej pomysłów, wszystko co próbuję z tym szablonem zdziałać kończy się klapą, co więcej nie mogę też wrócić do poprzedniego ani innego. 

 

Bardzo proszę o pomoc bardziej doświadczonych

 

(presta 1.6.1.1 szablon blackhawk ) 

Edited by koralowce (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Jeśli sklep masz online to zapewne hostingodawca może ci przywrócić kopie sklepu sprzed instalacji szablonu, poza tym pozostaje ci włączyć tryb debugowania i posprawdzać czy są jakieś błędy. Być może jakieś moduły się gryza i stąd masz problemy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam. Posiadam problem z wgraniem szablonow na preste 1.6.1.6. Wgralem minimal, blackhawk, zero bledow, szablon ustawilem jako domysly. W Panelu pokazuje ze jest ustawiony inny szablon i tutaj zonk. Strona sklepu wyswietla zawsze default-bootstrap a nie ustawiony szablon, Pamiec cache wyczyszczona i wylaczona, raportowanie bledow nic nie pokazuje i brak pomyslu co dalej z tym zrobic. Prosze o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...