Jump to content

2+1 produkt zdarma


martinparik22

Recommended Posts

Dobrý den, chci se zeptat jak u verze 1.6. jde udělat když si zákazník koupí 2 produkty a ktomu dostane jeden nejlevnější z té objednávky zdarma? Je to někde v modulech nebo je potřeba modul koupit a popřípadě jak se jmenuje? Něco jako akce 2+1 zdarma ale aby to nelevnější zboží bylo zdarma. Děkuji Martin

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

v administrace  běžte do Pravidel pro košík, vytvořte nový voucher, kterému dejte nějaký název a nějaký kód.

V podmínkách zaškrtněte "omezení - výběr produktů", dále zvolte

"Košík musí obsahovat alespoň 3 produkty"

A v posledním kroku zvolte, o jaké produkty se bude jednat.

 

V akci (posledním kroku) zvolte % slevu 100% na nejlevnější produkt.

Edited by ČeskáPresta.cz (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Děkuji za radu, tím vytvořím pouze voucher který dělá to co jsem chtěl ale chci se zeptat jestli lze tento Voucher automatizovat. Aby zákazník nemusel vkládat kod voucheru do objednávky ale aby třeba tato akce platila od pondělí do pátku automaticky. 

 

Děkuji za radu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To je hodně komplikované. Já to mám třeba přes pravidla pro katalog, kde mám podmínku že když má zákazník v košíku 3 produkty, dostane slevu 33% a pořešeno.

Jinak trošku dražší modul sem našel, ale řeší tvůj problém: http://addons.prestashop.com/en/9129-promotions-and-discounts-3x2-reductions-campaigns.html
 

  • Products in the cart: With this condition you can define an amount, a quantity of products or a quantity of different products from the products that met the selection: products, attributes, category, supplier and manufacturer. Spent at least 150€ in category Dresses to get free shipping! 3x2: Buy 3 items from the same product to get one for free! Buy 2 differents products from brand Nike and get a 20% off from the cheapest one!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...