Jump to content

množstevní sleva - atributy


Invisible

Recommended Posts

Dobrý den,
snažím se už týden marně nastavit množstevní slevu a potřeboval bych pomoci.

zkusím nastínit situaci:

v obchodu mam kalhoty které se jmenují KALHOTY1 za 1000 Kč- tyto kalhoty mam ve dvou barvách červená a modrá (2 atributy)
nastavim množstevní slevu pri nakupu 1 kus 1000 kč 2 ks 900 cena za kus 3 ks 800 cena za kus.
-> to vše jede normálně.

Pokud vložím do košíku KALHOTY1 - modrá napíše to v košíku cena 1000 kč , pokud změním kusy na 2 cenu to samo automaticky upraví to mi vše jede. -->pokud je stejn7 atribut.

Problém nastvává ve chvíli kdy si zákazník chce koupit KALHOTY1 a chce 1x červené a 1x modré nastaví mu to cenu 1000 a 1000 kč , místo aby dostal množstevní slevu když má 2 kusy 900 a 900 kč.

Věděl by mi prosím někdo poradit ?
videl jsem i eshopy v čr které běží na prestashopu a tento problém mají vyřešen.

Chtěl bych poprosit o pomoc nebo aspon nastínit možné řešení.

Děkuji a hezké odpoledne.

Link to comment
Share on other sites

no pokud to nevyresis pak ti nezbyde nic jinyho nez nenabizet mnozstevni slevy na zbozi s atributama...mozna se to nekde ve forum resilo hoodne davno protoze po mym testu to nejede ani v 1.1 ani 1.2, spis mi prijde ze to mozna neni bug ,ale proste to tak muze byt naprogramovany ze sleva na mnozstvi je jen a pouze kdyz si zakos koupi vic kusu toho samyho zbozi se stejnama atributama...tak bych si to predstavoval v praxi,protoze nekdy proste obchodnik nema to stejny zbozi i treba s jinou barvou za stejny nakupky u obleceni to muze byt za stejny prachy, ale jinyho treba uz nemusi.Zkus se podivat po alternativnim modulu treba to nekdo opravuje.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj děkuji za zprávy.

nepletu si množstevní slevu se slevou na celý nákup.

jedná se mi o stejné zbozi ale dvou atributů, jinak totéž zboží.

našel jsem jeden eshop kterej to má pořešený tak to musí jít nějak předělat ale nenapadá mě kde?
jestli v košíku, v množstevní slevě, nebo fakt nevim kde?

Díky

spíš bych potřeboval nekde nastavit aby to tu slevu nedelalo podle atributu ale podle ID třeba??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...