Jump to content

[ ÇÖZÜLDÜ ] Localhost taşıma sonrası sadece anasayfa açılıyor

Recommended Posts

Merhaba, localhostta kurulumunu bitirdiğim siteyi server a taşıdım. SQL dosyalarını içe aktardım sql de site ismini değiştirdim ancak şu anda sitenin sadece anasayfası açılıyor ve hiç bir hata yok. Ancak sitede bir kategoriye tıkladığımda ya da admin sayfasına girdiğimde siteye ulaşılamıyor uyarısı alıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Edited by crackmass (see edit history)

Merhaba 

Ftp den cache/smarty klasörünün içindeki cache ve compile klasörlerinin içini index.php ler haricinde temizledikten sonra bir daha deneyebilirsiniz. İsterseniz öncelikle klasörlerin içinde açacağınız temizlenecekler gibi isimli bir klasöre hepsini taşıyıp deneyebilirsiniz. Böylelikle sistem çalışıyor ise açtığınız klasörü silersiniz.

İyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.

Edited by askinjew (see edit history)

Merhaba, cevabınız için teşekkür ederim. Dediklerinizi yaptıktan sonra admin paneline girebildim ancak sitede herhangi bir kategoriye tıkladığımda Internal Server Error hatası almaya devam ediyorum. Bir de ürünelrin fotoğrafları sitede görüntülenmiyor. Yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler