Jump to content

SoftOne


Recommended Posts

Καλησπέρα σας, 

θα ήθελα να μάθω εάν κάποιος από εσάς έχει χρησιμοποιήσει αυτό το erp στο φυσικό του κατάστημα αλλά και αν έχει κάνει διασύνδεση με το eshop του.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπαρχουν εχω παρει προσφορα, απλα θα ηθελα να μαθω γενικα εαν εχει κανεις εμπειρια απο αυτη την εταιρεια οσον αφορα στο εαν ειναι ευχαριστημενος απο το  support κλπ και αν παιζει με prestashop σωστα η επικοινωνια μεταξυ erp και presta.

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις μπορείς να με προωθήσεις τα στοιχεία επικοινωνίας αν θες. Επειδή θέλω να φτιάξω πρόσθετο που να μιλάει με το ERP τους ή ακόμη καλύτερα να κάνω ένα γνήσιο για PrestaShop

Link to comment
Share on other sites

Μέρος όσον αφορά τις κατευθυντήριες γραμμές τι χαρακτηριστικά να προσθέτω κατά καιρούς έχει καλώς. Κάτι παραπάνω δυστυχώς δε μπορώ να υποσχεθώ διότι θέλω να κάνω κάτι δυνατό να βγάλω κάνα φράγκο.

Link to comment
Share on other sites

H εταιρία simpledata (simpledata.gr) έχει φτιάξει το moschoutis.gr eshop το οποίο συνδέεται με το erp της softone και κάνει online καταχώρηση παραγγελιών. Ο χρήστης του erp διαχειρίζεται τα πάντα από το softone. Από ποιες κατηγορίες θα εμφανιστούν μέχρι τη χρώμα θα φαίνεται στα φίλτρα για το χρώμα - μέγεθος.   

Edited by kspiros (see edit history)
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους. Υπάρχει ήδη υλοποιημένη λύση για το PRestashop όπως και για όλα τα διαδεδομένα cart με το Softone. Μπορείτε να το δείτε έδω.Connectoras

 

Υποστηρίζονται πλήρως τα χαρακτηριστικά (features), combinations, απεριόριστες φωτογραφίες πολαπλές τιμές και εκπτώσεις.

 

Link to comment
Share on other sites

Ο σκοπος ειναι να μαθω εαν ειναι κανεις ευχαριστημενος με την softOne , η διασυνδεση υπαρχει γενικα οχι migration ακριβως αλλα δουλευει με υπαρχον erp. Το βασικο ειναι η softOne

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...