Jump to content

A termékeket nem lehet "régivé" tenni


ujlaki

Recommended Posts

Szevasztok!

 

Azt szeretném, ha csak a fő termékek jelennének meg az újdonságok között, a tartozékok (elemek, akkuk stb.) és a pótalkatrészek nem. Az is előfordul, hogy egy korábban felvett terméket előre akarok hozni, mintha az lenne a legújabb. Nem probléma, korábban már működött, az adatbázisban átállítottam a létrehozási dátumot, és minden rendben volt.

 

Most viszont hiába csinálom, hiába régebbiek húsz napnál, megjelennek a "régiek", és nem változik a megjelenítési sorrend a tényleg újaknál. Töröltem, kikapcsoltam és bekapcsoltam a gyorsítótárat, de semmi hatása.

 

Mi lehet ez?

 

Köszönettel: Laci

Link to comment
Share on other sites

Az 1.6.1.4 verziót használom, és a default-bootstrap template-tel megy, kicsit átalakítva, de csak CSS szinten. Semmi nem történt, csak feltöltöttem még 20-30 árucikket.

 

Azt nem értem, honnan veszi a sorrendet, ha az adatbázisban már más van. Tettem egy próbát: az adatbázisban átállítottam az állapotot gyári újról használtra, nem történt semmi. Az aktív-inaktív mezőt is átállítottam, azt sem veszi észre. Ha az admin felületről állítom át, természetesen működik, és az adatbázisban is azt látom. Mintha lenne valahol egy párhuzamos adatbázis, amelyik nem a mySQL-ből frissül, de oda másolja magát.

 

L.

 

U.i.: Letöröltem a smarty directoryban a cache-t és a compile-t, de ez sem segít.

Edited by ujlaki (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ha bemész egy olyan termékhez adminban amit a sorban elöl akarsz látni és szerkeszted (update), tehát állítasz rajta valamit akkor nem teszi be újként?

Vagy ha az adott terméked duplikálod akkor szintén nem teszi be?

Link to comment
Share on other sites

Szevasz! Bármit állítok, módosítok, nem változik a helye. Ha duplikálom, akkor természetesen a másolat lesz a legújabb, hiszen az a mai dátummal jön létre, de az eredeti marad a helyén

 

L.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...