Jump to content

bazı temel sorunlar

Recommended Posts

Arkadaslar,
cok aramama ragmen bulamadım.
1-kargo yu kaldırmak istiyorum
2-sadece turkce dil secenegi olsun istiyorum
3-kampanyalar bolumune urun eklemek istiyorum
4-cok ugrasmama ragmen Ureticiler kelimesini degistiremedim
5-en altta yazan Paiement sécurisé kelimesini bir turlu kaldıramıyorum
6-kategorilerden herhangi bir bolume domain sorgulama kdunu nasıl ekleyebilrim?
7-blockmsn canlı msn modlu yuklerken bu hata var;Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/urf10000/domains/urfawebteknolojileri.com/public_html/classes/Module.php(325) : eval()'d code on line 1

Modül ayrıştırma hatası var

COK TESEKKUR EDIYORUM.BU SORULARIN CEVABI BIR COK ARKADASA YARDIMCI OLACAK.

hepsine birden cevao vermem imkansız kardeş. ama yavaş yavaş yapalım.
kargoyu kardırman için ürün girerken bu ürün indirilebilir bir ürün olarak gir ve bir dosya upload et. örnek olarak siparişiniz tamamlandı sizinle irtibada geçiriz gibi.
sadece türkçe dil seçeneği için. sitenin default dilini türkçe yap ve modüllerden dil kutusu modülünü kaldır.
kampanyalı ürün girmek için ise. sadece ürün tanımlarken bir indirim oranı uygula.

şimdilik bunları bi yap bakalım :)

1-kargo yu kaldırmak istiyorum ( Arkadaşın dediği gibi olabilir)
2-sadece turkce dil secenegi olsun istiyorum ( dili kaldır )
3-kampanyalar bolumune urun eklemek istiyorum ( Öyle birşey yok )
4-cok ugrasmama ragmen Ureticiler kelimesini degistiremedim ( Admin-çeviriler-modül çevirileri ve admin-.eviriler-yönetim paneli çevirileri)
5-en altta yazan Paiement sécurisé kelimesini bir turlu kaldıramıyorum ( Modüller footer kutusu - yoksa eğer modüller footer kalsöründe .php uzantılı olan dosyada kodların arası )
6-kategorilerden herhangi bir bolume domain sorgulama kdunu nasıl ekleyebilrim? (yazman gerekıyor)
7-blockmsn canlı msn modlu yuklerken bu hata var;Parse error: syntax error, unexpected ‘?’ in /home/urf10000/domains/urfawebteknolojileri.com/public_html/classes/Module.php(325) : eval()‘d code on line 1 ( Hiç kullanmadım )

gercekten tsk ederim ancak cevirilerde modul cevirisinde su hatayı alıyorum;
Warning: fopen(/home/urfk0000/domains/urfawebteknolojileri.com/public_html/modules/Online M�zik Jukebox/tr.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/urf10000/domains/urfawebteknolojileri.com/public_html/adminsss/tabs/AdminTranslations.php on line 138

ancak ben tum izinleri 777 yapmıstım zaten

Ayrıca sol alt kosedeki pc resmi ve linkini nasıl degistirebilirim?

• 4 months later...

merhabalar,

safa kardeşim gerçekten bilgilerinden çok yararlandım. öncelikle teşekkür etmek istedim.

buraya yazmamdaki neden ise, şu kargoyu kaldırma sorunu. kargo sürekli sorun çıkartıyor. tam düzelttim derken yine bozuluyor. en son düzelttiğimde database den düzeltmiştim. yine sorun çıkcağı için ben kargoyu kaldırmak istiyorum. ayrıca benm işim için de gereksiz bişey zaten.
kargonun hiç bir şekilde müşterinin karşısına çıkmaması gibi bir durum varmıdır?

yardımlarınızı bekliyorum. saygılar..

merhabalar,

safa kardeşim gerçekten bilgilerinden çok yararlandım. öncelikle teşekkür etmek istedim.

buraya yazmamdaki neden ise, şu kargoyu kaldırma sorunu. kargo sürekli sorun çıkartıyor. tam düzelttim derken yine bozuluyor. en son düzelttiğimde database den düzeltmiştim. yine sorun çıkcağı için ben kargoyu kaldırmak istiyorum. ayrıca benm işim için de gereksiz bişey zaten.
kargonun hiç bir şekilde müşterinin karşısına çıkmaması gibi bir durum varmıdır?

yardımlarınızı bekliyorum. saygılar..

rica ederim, teşekkürler ;-)

bu kargo surununda. bütün ürünlerinizi indirilebilir ürün olarak girmeniz sorunu çözmüyormu? bir tane resim upload edin ürünlerinize siparişiniz tamamlanmıştır diye sorununuz çözülür sanırım

• Create New...