Jump to content

Resim neden büyük görünmez

Recommended Posts

Arkadaşlar merhabalar;

Prestashop 1.5.4.0 kurulumu yaptım. Ürün resim ayarlarını yönetim panelinden thickbox'ı 1200x1200 piksel olacak şekilde büyüttüm. Tema Fancybox kullanıyor. Ama ne kadar büyütürsem büyüteyim fancybox divi içerisinde resim 789x789 piksel olarak kalıyor. fancybox içerisinden resmi incelediğimde ise 1200x1200 piksel olarak görünüyor. Yani fancybox-content divi içerisine boyutlandırıyor resmi. CSS dahil her yeri inceledim ama bir türlü nereden düzeltilebileceğini bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek fikir verebilecek arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Site adresi aşağıdaki gibidir:

Merhaba

Panelden resim ölçülerini değiştirdikten sonra tırnak resimlerini tekrar oluşturdunuz mu ?

Merhabalar;

Evet oluşturuyorum. Hatta tırnak resimleri oluşturduktan ve diğer ayarları kaydettikten sonra tekrar yeni bir resim eklediğimde de aynı şeyi yapıyor. Fancybox divi içerisinde resim 789x789 piksel olarak kalıyor. Ve yeni oluşturduğum tırnak resmi boyutundaki resimler yine fancybox-content divi içerisine boyutlandırıyor. CSS dahil her yeri inceledim ama bir türlü çözümü bulamadım.