Jump to content

Pevně stanovené ceny pro ČR a SR nezávisle na kurzu měny


David_dee

Recommended Posts

Zdravím,

 

Řeším následující problém.

 

Potřebuji, abych v kartě produktu při jeho zakládání nebo editaci mohl rovnou nastavit cenu v CZK a současně cenu v EUR.

 

Jde o to, že pro každou zemi jsou smluvně vázané koncové ceny pro každý produkt jinak a nelze to odladit pevným kurzem.

 

Speciální nastavení ceny pro každý produkt pomocí built-in funkce nelze použít, jelikož přepočítávání CZK/EUR a snaha přesně trefit cenu je příliš časově náročná.

 

Díky

 

David

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdravim Davide,

 

pokud Vam jde o to, aby obe ceny byly vedle sebe a zadal jste u jednoho produktu, bude se muset upravit controller pro Product, společně s administrací a modulem.

Druhou možností je zprovoznění multistore, pokud se ale produkty budou lisit pouze cenou, prijde mi to jako overkill. Resp. vytvorite produkt v jednom eshopu, nasledne jej nahodite do druheho, pridate k nemu vlastni cenu... z dlouhodobeho hlediska mi prijde prvni reseni jako lepsi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Já to řeším pomocí speciálních cen (podmínka je měna). Mám tabulku, kde jsou jako vzorce vytvořené SQL dotazy s pomocí produktů (ID, základní cena). Takové dotazy lze zkopírovat najednou pro několik sloupců a všechny řádky a jedním klikem aplikovat v phpMyAdmin.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...