Jump to content

TECHNICAL ERROR: unable to save carrier


LHelektro

Recommended Posts

Zdravím,

 

během zprovozňování nového eshopu na prestashop 1.6 se mi objevil problém. Když vyberu dopravu a potvrdím podmínky tak se místo možností plateb vypíše Error: please choose a carrier a vypíše chyba (viz obrázek).

 

Nevím co s tím, zkoušel jsem vyčistit cache a několikrát obnovovat stránku a nepomohlo.

 

Předem děkuji za rady

post-1248125-0-77682800-1463074965_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Zkuste si zapnout výpis chyb pokud jste tak už neučinil. Pokud nepoužíváte ofiko šablonu pak by problém mohl být i v ní a stejně tak pokud máte nějaké externí moduly zasahující do objednávky (propojení platby-dopravy apod). Konkrétní verzi shopu jste neuvedl některé měli podobné problémy v objednávce což lze dohledat i někdy v changelogu případně v bugtrackeru. samozřejmě předpokládám že jste v poslední době neaktivoval nějaký nový modul a že váš prohlížeč není za zenitem. Můžete zkusit v případě setrvalého problému vše zazálohovat a aktualizovat.

Link to comment
Share on other sites

Problém je vyřešen vypnutím AJAXu v košíku? Při vší úctě, ale to má vliv na celý proces nakupování. Zákazníci budou vkládat zboží do košíku a na stránce se nebude nic měnit. Nebudou mít ani žádnou zpětnou vazbu, že se to povedlo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Problém je vyřešen vypnutím AJAXu v košíku? Při vší úctě, ale to má vliv na celý proces nakupování. Zákazníci budou vkládat zboží do košíku a na stránce se nebude nic měnit. Nebudou mít ani žádnou zpětnou vazbu, že se to povedlo.

Ale ty brepto, stejně všichni používají zobrazení popupu po vložení zboží do košíku, takže mají zpětnou vazbu...

Link to comment
Share on other sites

Při vypnutí AJAXu u košíku se žádný popup nezobrazuje. Po každém vložení zboží do košíku se zobrazí hned celá stránka s obsahem košíku - ta před dokončením objednávky. To mi nepřijde jako uživatelsky příjemné řešení. Osobně by mně to po dvou položkách přestalo bavit.

 

Vliv na spokojenost návštěvníka a velikost nákupu je zřejmá.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Při vypnutí AJAXu u košíku se žádný popup nezobrazuje. Po každém vložení zboží do košíku se zobrazí hned celá stránka s obsahem košíku - ta před dokončením objednávky. To mi nepřijde jako uživatelsky příjemné řešení. Osobně by mně to po dvou položkách přestalo bavit.

 

Vliv na spokojenost návštěvníka a velikost nákupu je zřejmá.

Omlouvám se, měl si pravdu, už jsem základní šablonu dlouho neviděl :D ale vyřešil sem to v rámci možností :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...