Jump to content

Sepete Ekle ve Adet belirtme Çıkmıyor!

Recommended Posts

Merhaba benim sorunum şöyle ilk başlarda çalışan sepete ekle ve adet belirleme şuanda çalışmıyor sorun ne olabilir acaba? Ana sayfada ürünlerde Sepete ekle butonu var ama tıklanmıyor ürünün linkine tıkladığımda ise ürün sayfası açılıyor ve orda sepete ekle butonu ve adet belirleme butonu görünmüyor sebebi nedir çalışan ftp dosyalarını attım css vs. ama bir değişiklik olmadı belliki admin panelde birşeyler yanlış sizce ne olabilir?  Yardımlarınızı bekliyorum

post-36591-0-65616600-1463056144_thumb.jpg

Edited by Profdizayn (see edit history)

merhaba,

katalog modunu seçmiş olabilirsiniz.

merhaba hayır seçmedim. Bende bütün ürünleri bütün kategorileri silip baştan oluşturdum şimdi oldu sanırım ama söyle bir sorun oldu ürün linkine tıklıyorum boş sayfa geliyor hata ayıklamada açık ama bir hata görünmüyor sadece yorum yap linki var sayfanın sol üst köşesinde bu sorunu nasıl aşabilirim hocam?

Merhaba,

O halde template ile ilgili olmalı. Varsayılan tema ile deneyin, (manuel bir işlem yaptıysanız uyumlu olmasına dikkat edin) düşük bir ihtimal ama ürün sayfasını etkileyecek özel bir modül yuklediyseniz pasif duruma alıp kontrol edin.

Merhaba,

O halde template ile ilgili olmalı. Varsayılan tema ile deneyin, (manuel bir işlem yaptıysanız uyumlu olmasına dikkat edin) düşük bir ihtimal ama ürün sayfasını etkileyecek özel bir modül yuklediyseniz pasif duruma alıp kontrol edin.

ama tema ile nasıl ilgili olabilirki. localhostta kurulu olan templatedede (tabi onda birşey silmedim) sıkıntı yok zaten bu kategorileri ürünleri silmeden öncede sıkıntı yoktu anlamadım şimdi ürüne tıkladığımda karşımda beyaz sayfa. Admin panelde bir ayar eksikliği var hocam ne bilim sayfa bir ürüne mi bağlıydıda veya bir kategoriyemi bağlıydıda silinincede böylemi oldu

Bu gibi durumlarla bir daha karşılaşmamak için veya müşterinizin stokta görünenden fazla ürün seçtiği zaman hata almasını istemiyorsanız Seçenekler-Ürün seçenekleri-stoksuz ürün satışı aktif edebilirsiniz.

ama tema ile nasıl ilgili olabilirki. localhostta kurulu olan templatedede (tabi onda birşey silmedim) sıkıntı yok zaten bu kategorileri ürünleri silmeden öncede sıkıntı yoktu anlamadım şimdi ürüne tıkladığımda karşımda beyaz sayfa. Admin panelde bir ayar eksikliği var hocam ne bilim sayfa bir ürüne mi bağlıydıda veya bir kategoriyemi bağlıydıda silinincede böylemi oldu

Afedersiniz,

Nasıl oldu bilmiyorum ama sorunun devamında ürün sayfası tam açılmıyor olarak aklımda kaldı (tabi, farklı bir konuyu okuyup sizinkisine cevap göndermediysem) :)

Yani bilinçsizce size yanlış bilgi vermişim, kusura bakmayınız.

İyi çalışmalar.

• Like 1

Afedersiniz,

Nasıl oldu bilmiyorum ama sorunun devamında ürün sayfası tam açılmıyor olarak aklımda kaldı (tabi, farklı bir konuyu okuyup sizinkisine cevap göndermediysem) :)

Yani bilinçsizce size yanlış bilgi vermişim, kusura bakmayınız.

İyi çalışmalar.

eyvallah hocam sorun değil :) yinede saolun