Jump to content

Sepete ekle pop-up iptali

Recommended Posts

Merhaba,

Default tema kullanıyorum, bu temada ürünü sepete ekle dedikten sonra çıkan bir pop-up var, (ekte görülebilir) ben sepete ekle dedikten sonra bu pencere çıkmasın, ürünü direk sepete atsın istiyorum. Bunun ayarını bir türlü bulamadım. Yerini bilen yada çözümü bilenlerden önerileri beklerim. İyi çalışmalar.

post-1201312-0-33111700-1462307752_thumb.png

Merhaba,

Default tema kullanıyorum, bu temada ürünü sepete ekle dedikten sonra çıkan bir pop-up var, (ekte görülebilir) ben sepete ekle dedikten sonra bu pencere çıkmasın, ürünü direk sepete atsın istiyorum. Bunun ayarını bir türlü bulamadım. Yerini bilen yada çözümü bilenlerden önerileri beklerim. İyi çalışmalar.

Merhabalar,

Aramıza hoşgeldiniz. Çözüm için;

1. Yönetim Paneli -> Modüller sayfasında Alışveriş Sepeti modülünü bulun ve Configure butonuna tıklayın,
  2. Karşınıza gelen form ekranında Ajax Sepet yazan kısmı pasif yapıp, tekrar deneyin.

İyi çalışmalar.

• Like 1

Şahin Bey merhaba,

Hoş buldum, bu güzel karşılamanız için de ayrıca teşekkür ederim. Yönteminizi uyguladım işe yaradı çok teşekkürler, fakat daha sonra başkaları da düşünebilir ve bana da lazım olabilir düşüncesiyle bir sorum daha var,

Ajax kapandığında "sepetiniz" üzerine gelince ürünler aşağıya doğru açılıyordu, ajax kapandığından şimdi açılmıyor. Bu özellik sabit kalmak şartıyla, sadece pop-up engellemek mümkün mü?