Jump to content

Dobírka s doplatkem


Recommended Posts

Ahoj, 

snažím se doladit eshop na prestashopu 1.6.1.4 a samozřejmě jsem se zasekl (asi jako spousta uživatelů) na dobírce s doplatkem.

Moje představa je taková, že bych časem koupil modul one page checkout od knowband, ale zatím se trochu bojím komunikace s modulem uloženka a nebo zásilkovna v možnosti vybrání pobočky. Taky jde o investice které do eshopu rád vložím až budu vidět, že se pomalu rozjíždí, ale prozatím bych měl takovouto představu: 

 

- modul pro kombinace dopravců dobírka/platba převodem/hotovost

- modul dobírky 

- modul dobírky 

 

a zde nastává můj problém,kde bych potřeboval 2 funkční moduly zdarma, které bych spolu provázal při rozdílných dobírkách např česká pošta, uloženka (vím, že jsou zde placené moduly, ale do těch se mi nechce investovat s vidinou převedení později plateb na one page checkout).

 

pokoušel jsem se nainstalovat 2x stejný modul dobírky, ale samozřejmě se stále jeví jen jako 1.

Na EN fóru jsem se dočetl, že se modul dá v kódu (do čehož jsem se nechtěl pouštět) upravit tak že se jeví jako různé moduly dobírky.

Proto jsem Vás chtěl požádat,jestli někdo nemáte takto vytvořené dva moduly případně funkční moduly pro takovouto kombinaci? Hodně by mi to ulehčilo problém :-)

 

Předem děkuji za poskytnutí informací případně modulů. 

Link to comment
Share on other sites

2x stejný modul:

 

Nikdy jsem to nedělal, ale mělo by stačit zkopírovat adresář /cashondeliveryfee jako /cashondeliveryfee2 a pak přejmenovat soubor cashondeliveryfee.php uvnitř /cashondeliveryfee2 na cashondeliveryfee2.php. Před nainstalováním modulů.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Díky za odpověď :-)

Ještě bych měl jeden dotaz týkající se úpravy šablony a textů v modulech.

Jde mi o možné překlady (lokalizace/překlady znám) přímo v kódu a i úpravy šablony, ale s tím trochu víc bojuji :-)

Když si třeba v Chrome kliknu na číst a dám prozkoumat tak mi to krásně ukáže jak html tak i css kde se dá vše krásně upravit bez zásahu uložení což je perfektní ale problém nastane když daný text v k´du html chci už najít fyzicky v souborech. 

Není nějaká aplikace která ukáže provázanost/cestu k souboru na hostingu? zatím si vše připravuji na wampu lokálně, ale najít některé provázanosti se složce se souborem*.tpl kde se daný problém upravuje je alespoň pro mě trochu boj který mi zabere spoustu času.

Předem děkuju za nápady 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...