Jump to content

BonusBay Kodu Nereye Eklenir?

lonely2134

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar bilenleriniz bilir bonusbay.com komisyon usulü sitenize müşteri gönderen bir tedarikçi sitedir. Bizde üye olduk bize şöyle bir kod attılar. Lütfen bunu nereye eklememiz gerektiği hakkında bilgi verir misiniz? Saygılar

"""""  Aşağıdaki kodu internet sitenizin, bir müşteriniz alışverişini tamamladıktan sonra karşılarına çıkan teşekkür sayfasına yerleştirmeniz gerekmektedir.
Önemli not : AMOUNT yazan kısım her alışverişte alışverişin TL miktarını göstermelidir. Kuruşları belirmek için virgül değil nokta kullanmanız gerekmektedir. Örneğin 100 TL 50 kuruşluk bir alışveriş için AMOUNT kısmında 100.50 yazmalıdır.

yerleştirmeniz gereken kod:

<!-- Offer Conversion: siteadi.com -->
<iframe src="https://bonusbay.go2cloud.org/aff_l?offer_id=98&amount=AMOUNT" scrolling="no" frameborder="0" width="1" height="1"></iframe>
<!-- // End Offer Conversion -->          """" 

merhaba

Tema klasörünüzün icinde  sipariş confirmation.tpl isimli Bir ​​dosya var. O dosyaya ekleyebilirsiniz.

Mahmut Bey cevabınızdan ötürü teşekkür ediyorum. confirmations.tpl hangi dosyanın çinde acaba yolunu söylemeniz mümkün mü?

Merhaba

themes klasörünün içinde temanızın adı ile bir klasör daha var. buradan order-confirmation.tpl dosyasını bulabilirsiniz.

Teşekkür ederim Mahmut Bey peki fiyatta "virgül" yerine "nokta" koyun demiş onu nasıl yapacağız?

Ekte yazdığım bir modul var dediğim gibi,sanırım 2 sene önce bir site için acil olarak yazmıştım .

safaaffiliate.php

dosyasını açarsan.

satır 51 de senin kodunu ekledim.

test etmedim ama çalışacaktır.

eğer istek olursa tpl register ederek daha gelişmiş şekilde modulu güncellerim ama bu bile sizin işinizi görecektir.

sıkıntı olursa yaz yardımcı olmaya çalışırım.

safaaffiliate.zip

Ekte yazdığım bir modul var dediğim gibi,sanırım 2 sene önce bir site için acil olarak yazmıştım .

safaaffiliate.php

dosyasını açarsan.

satır 51 de senin kodunu ekledim.

test etmedim ama çalışacaktır.

eğer istek olursa tpl register ederek daha gelişmiş şekilde modulu güncellerim ama bu bile sizin işinizi görecektir.

sıkıntı olursa yaz yardımcı olmaya çalışırım.

Safa Bey indirdim şimdi ne yapmalıyım ?

Safa Bey indirdim şimdi ne yapmalıyım ?

modulu normal modul kurar gibi kurun.

sipariş onaylandı, sayfasında otomatik olarak yukarda belirttiğiniz kod eklenecektir.

iyi çalışmalar..

modulu normal modul kurar gibi kurun.

sipariş onaylandı, sayfasında otomatik olarak yukarda belirttiğiniz kod eklenecektir.

iyi çalışmalar..

Dosyayı Modules Klasörünün içine attım ancak admin panelden bir şey görünmedi. :(

Dosyayı Modules Klasörünün içine attım ancak admin panelden bir şey görünmedi. :(

normal modul yükler gibi yükleyin.

zip li dosyayı yönetim panelinden yükleyebilirsiniz.

eğer hala sıkıntı yaşıyorsanız pm ile benimle iletişime geçin

yardımcı olmaya çalışırım

iyi günler..

• Like 1

normal modul yükler gibi yükleyin.

zip li dosyayı yönetim panelinden yükleyebilirsiniz.

eğer hala sıkıntı yaşıyorsanız pm ile benimle iletişime geçin

yardımcı olmaya çalışırım

iyi günler..

Skype'den size yazdım Safa Bey lütfen geri dönüş yapar mısınız? Pm de attım

Edited by lonely2134 (see edit history)