Jump to content
  • 0

Rejestracja użytkownika i pola formularza rejestracji


RastaMan

Question

Witam wszystkich, mam pewien problem i niestety nie udało mi się znaleźć rozwiązania na formu (może coś przeoczyłem).

 

Potrzebuję w formularzu rejestracyjnym dla nowych klientów:

- data urodzenia (obowiązkowa) - wyświetla mi się jako nieobowiązkowa,

- dla obecnych klientów przy zalogowaniu na konto informację o konieczności podania daty urodzin lub wyłączenie określonych kategorii (obecnie część kategroii ustawiona tylko dla klientów za rejestrowanych, ale są widoczne dla osób, które nie podały daty urodzin - która jest konieczna do oglądania danej kategorii),

- usunięcie pól SIRET, APE,

- nie mam pola NIP przy firmie, (jak ustawić aby pole nip było wymagane tylko przy podaniu nazwy firmy),

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc :)

Pozdrawiam

 

 

EDIT: do pojawienia się pola NIP - tylko w przypadku firmy - lepiej wybrać opcję (Lokalizacja - kraje - "potrzebny nip " na TAK, czy z zakładki wybrać opcję nip_number?)

Jak jest różnica, bo nie widzę zmian...

 

PS 1.6.1.4

Edited by RastaMan (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Z tym NIPem to jest tak śmiesznie, że pole pojawia się jak się zaczyna wpisywać nazwę firmy.

 

Trochę też zależy od szablonu, spotyka się jeszcze szablony, które wyświetlają pole z nazwą firmy tylko jeżeli w sklepie jest włączone B2B.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzieki Daresh,

mimo to u mnie nawet po wpisaniu nazwy firmy się nie wyświetla, za to są SIRET i APE.

Masz może jakąś sugestię jak to poprawić?

 

Czy ktoś ma pomysł jak poprawić pozostałe opcje?

- data urodzenia (obowiązkowa) - wyświetla mi się jako nieobowiązkowa,

- dla obecnych klientów przy zalogowaniu na konto informację o konieczności podania daty urodzin lub wyłączenie określonych kategorii (obecnie część kategroii ustawiona tylko dla klientów za rejestrowanych, ale są widoczne dla osób, które nie podały daty urodzin - która jest konieczna do oglądania danej kategorii),

- usunięcie pól SIRET, APE,

 

Z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ok, już znalazłem i zrobiłem pole "urodziny" jako wymagane.

Tylko teraz mam problem taki, że pole po wpisaniu jakiejś przykładowej daty pokazuje, że pole "urodziny jest wymagane"

tak jakby nie widział wybranej daty.

 

Ktoś pomoże mi z tym?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...