Jump to content

Alt Kategorilerin Kaybolması

Profdizayn

Recommended Posts

S.a.

Herşey normalken, Admin panelde kategoriler ile ilgili bir işlem yapmamama rağmen bigün bi baktım kategori listesinde alt kategoriler silinmiş. mesela Bilgisayar ketegorisinin yanındaki "Görünüm" butonu yok direk düzenle geliyo yani birden bire kayboldu. Sitede de sadece kategori listesi var menüde alt ketegoriler yok. Sizce nedendir veya geri getirebilmemin bir yolu var mı? Teşekkür ederim

Edited by Profdizayn (see edit history)

Sorunu şöyle çözdüm; Çoklu magaza aktifdi ve alt kategoriler ne temamdan pasif duruma düşmüş, diğer temalarda aktifdi bende diğer temalardan pasif yapıp, default temama aktif yaptım hepsini teker teker sorunu bu şekilde çözmüş oldum ilginiz için teşekkür ederim :)

Farklı bir dile kayıt edip o dili silmiş veya kapatmış olabilir misin, veri tabanına ulaşabiliyorsanız oradan bir bakın duruyor mu, aksi takdirde kendiliğinden silinmesi imkansız

Merhaba

Ön sayfalarda mı görünmüyor yoksa yönetim panelinde mi ?

Sorunu şöyle çözdüm; Çoklu magaza aktifti ve alt kategoriler ne hikmetse default temamdan pasif duruma düşmüş, diğer temalarda aktifdi bende diğer temalardan pasif yapıp, default temama aktif yaptım hepsini teker teker sorunu bu şekilde çözmüş oldum ilginiz için teşekkür ederim :)