Jump to content

Problem z modułem PayPal - tłumaczenie


Recommended Posts

Witam,

 

Zainstalowałem dedykowany moduł do obsługi PayPal na wersji 1.6.1 i mam problem z tłumaczeniami. Pliki lokalizacyjne PL i EN są po francusku. Udało mi się większość komunikatów potłumaczyć, ale części z nich nie ma w tych plikach. W końcu je znajdę, ale mega irytująca sytuacja. Ja rozumiem, że polskiego im się nie chciało, ale angielskiego??

 

Czy ktoś się z tym spotkał czy może jest gdzieś do pobrania poprawny plik lokalizacyjny dla EN i PL.

 

Tak, napisałem o tym problemie do autora modułu :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

odpisał coś autor. Bo u mnie taki sam błąd. Znalazłem gdzieś informacje że PayPal po prostu daje taką informację jak ktoś kupuje z innego kraju niż konto paypal dla naszego sklepu. Ale to wprowadza w błąd klientów bo jak jakiś anglik czy niemiec dostanie wiadomość po francusku to nie wie o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Nic nie odpisali. Język po stronie Paypala jest ok. Problemem jest brak tłumaczenia dla języka polskiego i angielskiego po stronie modułu. Większość etykiet jest w pliku lokalizacyjnym, ale zauważyłem że część jest gdzieś w kodzie modułu (chyba). Jeszcze nie miałem czasu przekopać kodu. Pliki już oddałem do tłumaczenia i zaraz będę miał wszystko poprawnie.

 

Dziwi mnie tylko zachowanie z ich strony, że oddają oficjalny moduł, który w teorii wspiera nasze języki a tutaj okazuje się taki babol. Wstyd PayPal...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...