Jump to content

Paypal konfigurálási hiba


ujlaki

Recommended Posts

Szevasztok!

Nem tudom felkonfigurálni a Paypal fizetést: Létrehoztam a Paypal fiókot, lekértem az adatokat, a Prestashopban a Paypal modul konfigurálásánál beírtam a megfelelő helyekre, de amikor a végén elmentem az adatokat, hibajelzést ad:


Erreur !

You need to complete the PayPal identification Information in step 3 otherwise you won't be able to accept payment.

 

Látszólag mindent jól csinálok, mégis. Valakinek ötlete?

 

Kösz!

Link to comment
Share on other sites

Szevasztok!

 

Nem tudom felkonfigurálni a Paypal fizetést: Létrehoztam a Paypal fiókot, lekértem az adatokat, a Prestashopban a Paypal modul konfigurálásánál beírtam a megfelelő helyekre, de amikor a végén elmentem az adatokat, hibajelzést ad:

 

 

Erreur !

 

You need to complete the PayPal identification Information in step 3 otherwise you won't be able to accept payment.

 

Látszólag mindent jól csinálok, mégis. Valakinek ötlete?

 

Kösz!

 

Szia,

 

Lehet rossz eszrevetel, de talan segit: Aktivaltad a paypal fiokot? Osszekototted bankszamlaval, bankkartyaval? Visszaigazoltad ezeket? Visszaigazoltad a cimedet? stb... Anno amikor en csinaltam paypal szamlat maga a paypal fiok elkeszult 1 perc alatt az emailt vissza tudtam igazolni 2 perc alatt de az account nem volt hitelesitve, na az kb 1 hetembe tellet :) ez nagyon regen volt, lehet azota mar sok minden valtozott, de a hibauzenetbol nekem ugy tunik nincs hitelesitve a paypal fiokod.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Szevasz, Attila!

 

A Business account setup négy lépésból áll:

1. You've confirmed your email - OK

2. Add your bank account - ezt próbáltam, nem engedte

3. You’ve confirmed your business name - OK

4. Lift limits and move funds more easily - ezt még nem csináltam meg

 

A Payment setup Option A - Set up API credentials Option 2 - ezt megcsináltam, beállítottam a backoffice-ban, de nem fogadja el, ekkor jelzi a hibát.

 

Mit javasolsz?

 

Laci

Link to comment
Share on other sites

Version : 1.6.1.5, 1.4.11.1

 

Köszönöm, hogy próbálsz segíteni.

 

Most egy alkönyvtárban felraktam újra a Prestashopot, és azonnal konfiguráltam a Paypalt: csont nélkül engedte. Eredetileg ugye felraktam a magyar nyelvi részt, beállítottam pár modult, és csak utána kezdtem a Paypalt, most meg ezzel kezdtem. Úgy néz ki tehát, hogy vagy valamelyik modul, vagy valami más rontotta el.

 

Lehetne, hogy újratelepítem, megcsinálom a Paypalt, és csak utána a többi alakítást, de az a gondom, hogy már egy rakás kategóriát, terméket felraktam, hetek munkája van benne, nem tudom újra kezdeni a semmiből.

Link to comment
Share on other sites

miért van két verziószám feltüntetve? melyiken hibádzik a paypal?

 

valamint nem sandboxban próbálkozol véletlenül? más hibaüzenet nincs, esetleg a paypal felső részében a modul beállításában?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Megoldódott.

 

Kínomban letöröltem a PayPal modult, és felraktam újra. Érdekes, hogy először ez sem segített, de amikor másodszor is megcsináltam, egyszercsak megjavult.

 

Köszönöm a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...