Jump to content

Bu Adres İçin Kargo Mevcut Değildir.

Nihat

Recommended Posts

Merhabalar, Siteye kayıt olan üyeniz Ülke yada Bölge olarak Farklı bir Ülke / Bölge seçerse o ülkelerin dışında seçim yapılan kargolar bu üyenin karşısına gelmez. Bunuda Admin panel / kargo bölümünden bu ülke bölge ayarını yapabilirsinz.

iyi günler

• 4 months later...

Merhaba,

Local'de kurulu sistem üzerinde çalışıyorum.Hatayı görmek için Türkiyeyi kapattım ancak hatayı göremedim şu an Türkiye açık görünmesine rağmen Bu adres için kargo mevcut değildir hatasını alıyorum eyaletleride silip yerine şehirler eklemiştim 1.2.5 sürümünü kullanıyorum. Acaba bunu nasıl düzeltebilirim ???

Merhabalar,

sitenize kayıt olan üye bölge olarak fransa vs. bir yer seçerse ve kargo ayarlarınız bu ülkeyi kapsamıyorsa müşteriye bu hata ekranı gelir. Müşteriye kayıt ekranında çıkan ve türkiyenin kapsadığı bölgeleri kapsayan kargo ekleyin.

iyi günler

• 1 year later...

kargo sekmesinin altında ağırlık alanlar ve fiyat aralıklarını belirtmen gerekir. bu hata ondan kaynaklanıyor.

kolay gelsin

Merhabalar,

sitenize kayıt olan üye bölge olarak fransa vs. bir yer seçerse ve kargo ayarlarınız bu ülkeyi kapsamıyorsa müşteriye bu hata ekranı gelir. Müşteriye kayıt ekranında çıkan ve türkiyenin kapsadığı bölgeleri kapsayan kargo ekleyin.

iyi günler

tüm bu ayarlamaları yaptım . hala bu hatayı alıyorum. bir sürü ürün ekledim. silip yeniden kurmak çok zor

• 4 weeks later...