Jump to content
  • 0

Aktualizacja stanu przy zaawansowanym zarządzaniu magazynem


major1984

Question

Witam, mam następujący problem i nie mam pojęcia w jaki sposób go rozwiązać.

Mam włączone zaawansowane zarządzanie magazynem i dodane dwa magazyny: magazyn1 i magazyn2

Część towaru mam na miejscu ale większość w hurtowni.

Z hurtowni dostaje plik csv w którym znajdują się numery id produktów i ich ilość w hurtowni. Chciałbym aktualizować co tydzień stan magazynu2 przez wgranie aktualnego stanu z hurtowni. Ale nie wiem którą kolumnę w bazie aktualizować żeby wszystko działało poprawnie. Żeby właściwie pokazywał realny stan

Czy ktoś ma pojęcie po co w magazynie jest wyświetlany stan fizyczny, stan użytkowy, stan realny i jaka jest różnica między stanem fizycznym a użytkowym.

Chyba, że ktoś z Państwa ma jakiś lepszy pomysł na zarządzanie dwoma magazynami. Tak żeby zawsze w pierwszej kolejności ściągał towar z magazynu1, a jak będzie 0 to pobiera z magazynu2. Oraz żeby suma magazynu1 i 2 pokazywała realny stan magazynu a nie jakieś cuda jak w fizycznym i użytkowym?

W załączniku screen z panelu admina w którym widać zakładkę produktów, oraz stanu magazynu 1 i 2 a także błędne podsumowanie, żeby lepiej zobrazować jaki efekt chciałbym uzyskać, oczywiście z prawidłowym sumowaniem obu magazynów.

 

Widzę że na forum pojawiają się posty odnośnie zaawansowanego zarządzania magazynem ale większość niestety zostaje bez odpowiedzi.

 

Mam nadzieję, że ktoś będzie miał pomysł jak rozwiązać taki problem

 

Dziękuje i pozdrawiam

 

 

 

post-1113927-0-66803700-1460925237_thumb.jpg

Edited by major1984 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...